Design snoubený s funkčností

Ovládací tlačítka Geberit pro splachování WC a pisoárů

Koupelna s Geberit Omega30

Důmyslné funkce pro větší svěžest a čistotu

Souprava s otvorem pro vhazování tablet zaručuje větší svěžest a lepší hygienu při každém spláchnutí. Tuto soupravu je možné namontovat ihned nebo dodatečně společně se všemi tlačítky Sigma (mimo Sigma60 a Sigma80), a to s minimálním úsilím a během okamžiku. Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh odstraňuje nepříjemné zápachy dříve, než uniknou z WC mísy, a může být namontována mimo dohled, pod ovládací tlačítko Geberit Sigma40.


Koupelna s ovládacím tlačítkem Sigma40

Inovativní funkce

Inteligentní funkce splachovacích tlačítek Geberit vnesou do Vaší koupelny pohodlí a pocit hygienické čistoty: bezdotykové splachování WC, souprava pro dezinfekční tablety, odsávání zápachu, elegantní barevné provedení a u některých tlačítek možnost jejich zalícování s povrchem stěny.


Koupelna s ovládacím tlačítkem Sigma20

Showroom ovládacích tlačítek

V showroomu ovládacích tlačítek Geberit si můžete vybrat z široké nabídky tvarů, materiálů a funkcí a najít to správné tlačítko, které se bude ideálně hodit pro Vás a Vaši koupelnu.


Koupelna s ovládacím tlačítkem Sigma10 pro pisoáry

Tlačítka pro splachování pisoárů

Naše tlačítka a krytky pro splachování pisoárů jsou provedeny ve stejném designu jako tlačítka splachování WC. Budete tak moci dodržet stejnou designovou linii v celé Vaší koupelně.


Oddálené ovládání typ 70

Oddálené splachování

Tato mimořádně malá tlačítka splachování najdete na trhu jen v sortimentu Geberit. Můžete je umístit kamkoliv, což Vám poskytne maximum flexibility.


Koupelna s Geberit Sigma40

Inspirace

Inspirujte se našimi nápady a vytvořte koupelnový design, který bude dokonale vyhovovat Vašemu vkusu a požadavkům.


Podrobné informace:

Více informací k tomuto výrobku v sekci pro architekty
Více informací k tomuto výrobku v sekci pro instalatéry