Design snoubený s funkčností

Ovládací tlačítka Geberit pro splachování WC a pisoárů

Dokonalá kombinace funkce a tvaru
Tlačítka Geberit nejen dobře vypadají, ale mají navíc mnoho zajímavých funkcí, jako například tlačítko Geberit Sigma40 s integrovaným odsáváním zápachu. Tři modelové řady Sigma, Omega a Delta si poradí s každou stavební situací.


Důmyslné funkce pro větší svěžest a čistotu

Souprava s otvorem pro vhazování tablet zaručuje větší svěžest a lepší hygienu při každém spláchnutí. Tuto soupravu je možné namontovat ihned nebo dodatečně společně se všemi tlačítky Sigma (mimo Sigma60 a Sigma80), a to s minimálním úsilím a během okamžiku. Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh odstraňuje nepříjemné zápachy dříve, než uniknou z WC mísy, a může být namontována mimo dohled, pod ovládací tlačítko Geberit Sigma40.

Koupelna s ovládacím tlačítkem Sigma40

Inovativní funkce

Inteligentní funkce splachovacích tlačítek Geberit vnesou do Vaší koupelny pohodlí a pocit hygienické čistoty: bezdotykové splachování WC, souprava pro dezinfekční tablety, odsávání zápachu, elegantní barevné provedení a u některých tlačítek možnost jejich zalícování s povrchem stěny.


Koupelna s ovládacím tlačítkem Sigma20

Showroom ovládacích tlačítek

V showroomu ovládacích tlačítek Geberit si můžete vybrat z široké nabídky tvarů, materiálů a funkcí a najít to správné tlačítko, které se bude ideálně hodit pro Vás a Vaši koupelnu.


Koupelna s ovládacím tlačítkem Sigma10 pro pisoáry

Tlačítka pro splachování pisoárů

Naše tlačítka a krytky pro splachování pisoárů jsou provedeny ve stejném designu jako tlačítka splachování WC. Budete tak moci dodržet stejnou designovou linii v celé Vaší koupelně.


Oddálené ovládání typ 70

Oddálené splachování

Tato mimořádně malá tlačítka splachování najdete na trhu jen v sortimentu Geberit. Můžete je umístit kamkoliv, což Vám poskytne maximum flexibility.


Inspirace

Inspirujte se našimi nápady a vytvořte koupelnový design, který bude dokonale vyhovovat Vašemu vkusu a požadavkům.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma01

Organický design této řady ovládacích tlačítek připomíná hru tančících kapek vody.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma01

Ovládací tlačítko Geberit Sigma10

Čistý kulatý tvar ovládacího tlačítka Geberit Sigma10 klade důraz na funkci.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma10

Ovládací tlačítko Geberit Sigma20

V ovládacím tlačítku Geberit Sigma20 se snoubí čistý design s výjimečnou přívětivostí k životnímu prostředí, a to díky dvěma množstvím splachovací vody.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma40

Ovládací tlačítko Sigma40 s integrovaným odsáváním zápachu a soupravou pro vhazování tablet je k dispozici v provedení ze skla nebo plastu.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma50

Čisté linie, propracovaná rafinovanost a elegantní povrch charakterizují ovládací tlačítko Geberit Sigma50.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma50

Ovládací tlačítko Geberit Sigma50 s možností flexibilního designu

Povrch ovládacího tlačítka Geberit Sigma50 může být flexibilně vybaven motivem na zakázku tak, aby dokonale ladil s ostatními dekoracemi interiéru.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma60, zapuštěné

Při použití speciálního upevňovacího rámečku může být ovládací tlačítko Geberit Sigma60 zalícované s povrchem stěny a je tak je v souladu s aktuálními trendy designu.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma70

Pokroková servo technologie umožňuje úsporné splachování pro dvě množství vody a to ve velmi atraktivním provedení.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma70

Ovládací tlačítko Geberit Sigma80, bezdotykové

Ovládací tlačítko Geberit Sigma80 vypadá futuristicky. Bezdotykové ovládací tlačítko oznamuje svoji aktivaci diskrétním světelným signálem.

Ovládací tlačítko Geberit Sigma80

Ovládací tlačítko Geberit Tango

Čisté geometrické linie, minimalistický designový jazyk a jasně ergonomicky definovaná funkce dělají z ovládacích tlačítek řady Geberit Tango dokonalou volbu pro koupelny, kde je standardem střízlivá estetika a funkčnost. Ovládací tlačítko Tango se vyrábí z pevného zinku litého pod tlakem a je k dispozici v široké škále přitažlivých barev a povrchových úprav. Je to ovládací tlačítko šetřící vodu typu Start/Stop.

Ovládací tlačítko Geberit Mambo

Nejenže je čistý oválný tvar ovládání splachování dokonalý, ale ovládací tlačítko Geberit Mambo je také vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Je celé z nerezové oceli a přesvědčí Vás svým nekompromisním estetickým stylem a životností. Mambo je ovládací tlačítko šetřící vodu typu Start/Stop.

Ovládací tlačítko Geberit Bolero

Ovládací tlačítko Geberit Bolero je díky svému tvaru a úspornému splachování se dvěma množstvími vody synonymem pro jasnost, jednoduchost a provozní bezpečnost. Jeho puristická estetika vyvolává konzervativní dojem. Ovládací tlačítka Bolero jsou vyrobena z vysoce kvalitního plastu a jsou k dispozici v široké škále atraktivních barev a metalických povrchů.

Ovládací tlačítko Omega20

Všestranné. K dispozici v šesti barevných variantách. Kulatá tlačítka s kontrastními kroužky pro splachování shora nebo zepředu. Překvapivě malé rozměry, jen 212 x 142 mm.

Ovládací tlačítko Omega30

Prostě malé. K dispozici v šesti barevných variantách. Ovládací tlačítka s pro splachování shora nebo zepředu. Překvapivě malé rozměry, jen 212 x 142 mm.

Ovládací tlačítko Omega60

Velmi malý rozměr. Ovládací tlačítko je k dispozici ve čtyřech barevných variantách a s možností volby skleněných nebo kovových povrchů. Ovládání splachování zepředu nebo shora. Rozměry jsou pouze 184 x 114 mm.

Ovládací tlačítko Omega70 s oddáleným ovládáním splachování

I přes opravdu velmi malé rozměry – 112 x 50 mm skrývá ovládací tlačítko Omega70 v sobě mnohem víc než by se na první pohled mohlo zdát. Úsporné splachování pro dvě množství vody, oddálené splachování a je k dostání ve 4 barevných variantách nebo možnost vlastní výplně.

Oddálené ovládání splachování Geberit

Pohodlí a bezpečí pro bezbariérová sanitární zařízení
Oddálené ovládání Geberit představuje ideální doplněk ke konvenčnímu ovládání splachování při vybavování bezbariérového sociálního zařízení. Tlačítka mohou být namontována jako spínač ve sklápěcím madle nebo jako tlačítko na stěně. Ručně ovládaná, rádiově řízená tlačítka pro ovládání splachovací nádržky pod omítku Geberit Sigma 12 cm (UP320) jsou k dispozici pro madla všech velkých výrobců.

Ovládání pomocí rádiového signálu nebo kabelu
Signál je přenášen buďto rádiem nebo přes kabel. Ovládání WC pro bezbariérová sanitární zařízení aktivují úsporné spláchnutí jedním množstvím vody nebo, podle použitého tlačítka, dvě množství splachovací vody. Dodávají se s přednastavenou a individuálně nastavitelnou funkcí intervalového splachování.

Bezpečná elektroinstalace
Ovládání splachování WC existují ve verzích napájených ze sítě nebo napájených z baterie pro případ, že není k dispozici přívod elektřiny. Aby byla zaručena bezpečnost při provozu, používají nízké provozní napětí, pouhé 4,1 V DC.


Podrobné informace:

Více informací k tomuto výrobku v sekci pro architekty
Více informací k tomuto výrobku v sekci pro instalatéry