Svěží vzduch zaručen

Geberit DuoFresh

Odstraňte zápach, vyčistěte vzduch

Nepříjemný zápach v koupelně je již minulostí. Přinášíme Vám nové řešení – jednotku odsávání zápachu Geberit DuoFresh. Navíc montáž tohoto prvku je rychlá a snadná.


Zachytí nepříjemný zápach přímo u zdroje

Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh eliminuje problém přímo v místě jeho vzniku, tedy ve WC míse. Vzduch pak prochází přes filtr s aktivním uhlím, který pohltí všechen nepříjemný zápach a propustí jen čistý svěží vzduch. Systém není napojený na potrubí vzduchotechniky ani žádné jiné zařízení. Nemusíte otevírat okno a můžete tak snížit energetickou spotřebu.


Správné montážní prvky

Pro instalaci Geberit DuoFresh potřebujete speciální montážní prvek Duofix pro WC, který se od klasického prvku Geberit Duofix liší jen dodatečnou trubkou pro odsávání. Montážní prvky Geberit pro závěsná WC jsou opatřené přípravou pro přívod vody a připojení k elektrické síti. Umožňují zákazníkům snít o větším komfortu, např. o toaletě s integrovanou sprchou, kterou si mohou opatřit bez omezení i kdykoliv později.

Geberit Sigma40 - svěží vůně a čistota skrytá za deskou z vysoce kvalitního skla

Atraktivní tlačítko splachování Geberit Sigma40 je dostupné s povrchem ze skla nebo z plastu. Souprava pro vhazování dezinfekčních tablet a filtr s aktivním uhlím jsou uloženy za tlačítkem, které lze velmi snadno odklopit, vhodit tabletu nebo vyměnit uhlíkový filtr.


Integrovaná souprava pro vhazování dezinfekčních tablet

Ovládací tlačítko lze snadno odklopit, vhodit dezinfekční tabletu a opět zaklapnout. Tableta je po vhození umístěna ve splachovací nádržce pod vodní hladinou, pomalu se rozpouští a s každým spláchnutím dezinfikuje celý vnitřní povrch WC mísy a provoní její okolí.


Inovativní systém Geberit DuoFresh Vám poskytne nový pocit čistoty na toaletě. Tajemství systému je ukryté za stěnou. Jednotka odsávání zápachu, která je umístěná za ovládacím tlačítkem, odsává zápach přímo v místě jeho vzniku, tedy ve WC míse. Vzduch potom prochází přes filtr s aktivním uhlím, který pohltí všechen nepříjemný zápach a propustí jen čistý vzduch. Systém není napojený na potrubí vzduchotechniky ani žádné jiné zařízení, což ulehčuje jeho montáž.


Poslední v koupelně - smůla? S Geberit DuoFresh to neplatí!
  • Kluk si zacpává nos
  • Svěží vzduch v koupelně

  • 92% z nás si myslí, že zápach může ovlivňovat naše pocity
  • Už nebudete muset krčit nos! S Geberit DuoFresh bude mít čistý vzduch na WC každý.

  • Cirkulace vzduchu s Geberit DuoFresh
  • Otevřené tlačítko splachování Geberit Sigma40

Design, který má smysl: bezchybný provoz – perfektní vzhled

  • Geberit Sigma40 bílé sklo
  • Geberit Sigma40 alpská bílá

  • Geberit Sigma40 hnědé sklo
  • Geberit Sigma40 černé sklo

Geberit DuoFresh

1

Svěží vzduch, dobrá nálada

Jednotka odsávání zápachu

Bylo prokázáno, že zápach může mít vliv na naše pocity a ovlivňovat tak i naši náladu. Zbavme se jich jednou provždy, alespoň tedy v koupelně.

2

Přímo u zdroje

Tichý chod

Nepříjemný zápach je odsáván přímo z místa jeho vzniku, tedy z WC mísy. Tichý ventilátor ho nasaje dříve, než se se stihne rozšířit do okolí.

3

Eliminuje zápach

Filtr s aktivním uhlím

Geberit DuoFresh je výrazně účinnější než konvenční řešení v podobě WC sprejů a vůní, které nepříjemné zápachy jen překrývají. Máme pro Vás řešení v podobě vyčištění vzduchu pomocí filtru s aktivním uhlím.

4

Vaše volba

Nenápadné tlačítko aktivace

Jednotku odsávání zápachu lze zapnout nenápadným aktivačním tlačítkem dle Vaší potřeby. Čistý vzduch se vrací do místnosti prostřednictvím otvorů kolem ovládacího tlačítka. Odsávání se automaticky vypne po deseti minutách nebo jej můžete manuálně vypnout dříve opět pomocí tlačítka aktivace.

5

Správná volba

Energeticky úsporné

Stačí otevřít okno? Když použijete Geberit DuoFresh neuknikne Vám teplo oknem ven a vzduch zůstane čistý.

6

Souprava s otvorem pro vhazování tablet

Hygiena

Jednotka Geberit DuoFresh je vybavena i soupravou pro vhazování dezinfekčních tablet, které v koupelně zajišťují hygienu a svěžest.

7

Vše v jednom

Přístupné

Aktivní uhlíkový filtr a souprava pro vhazování dezinfekčních tablet jsou snadno přístupné přes ovládací tlačítko splachování. Jejich následná výměna proto probíhá velmi hladce.

8

Jednoduché řešení

Snadná montáž

.Systém Geberit DuoFresh ses kládá ze speciálního montážního prvku Geberit Doufix pro WC, který má navíc oproti standardnímu prvku odsávací trubku. Jediné co potřebujete je přívod elektřiny, jednotku odsávání spolu s ovládacím tlačítkem můžete nainstalovat kdykoliv později.