Spolehlivé a tiché

Kanalizační systémy Geberit, odpadní soupravy a zápachové uzávěrky

Vodu máme pod kontrolou
Know-how firmy Geberit pokrývá celou cestu, kterou voda urazí při svém putování budovou. Od připojení k přívodu vody, přes rozvod do jednotlivých podlaží a k jednotlivým odběrním místům, až po odvodnění budov do veřejné kanalizace. Geberit má k dispozici systémy, které spolu dokonale spolupracují.

Již dnes definujeme standardy pro zítřek
S kanalizačními systémy Geberit nabízí projektanti ZTI a architekti svým zákazníkům řešení, které reprezentuje nejmodernější technologie, pokud jde o hydrauliku, protipožární ochranu a zvukovou izolaci, spolehlivost, snadnou údržbu a ohled na životní prostředí. Výsledkem neustálých inovací dosahovaných ve vlastních vývojových laboratořích je, že firma již dnes určuje standardy pro zítřek.

Využití know-how našich zákazníků
Pro úspěch výrobků i systémů jsou rozhodující jejich praktická použitelnost a jednoduchá a bezpečná instalace. Proto bere Geberit při vývoji svých výrobků v úvahu zpětnou vazbu a návrhy instalatérů, projektantů ZTI a architektů z celého světa. To znamená, že v každém výrobku Geberit se skrývá i know-how našich zákazníků.Kanalizační systémy budov

Geberit nabízí vhodná řešení prakticky pro všechny oblasti odvodňování budov – od instalací v domě pro jednu nebo více rodin s optimalizovanou protipožární ochranou a ochranou před hlukem, přes kanalizační systémy pro výškové budovy, až po speciální řešení pro průmyslové a komerční aplikace. Do výrobků a systémů firmy se promítají nejen výsledky z vlastních oddělení výzkumu a laboratoří, ale také zpětná vazba od našich zákazníků.

Střešní odvodňovací systémy

Se střešním vtokem Pluvia zahájila firma Geberit revoluci v oblasti odvodnění velkých plochých střech. Podtlaková technologie dosahuje prakticky dvojnásobné průtočné kapacity ve srovnání s běžnými gravitačními systémy a zjednodušuje projektování. To znamená, že velké budovy mohou být spolehlivě zajištěné pro případ stále častějších intenzivních dešťových srážek.

Systémy odvodnění podlah

Pomocí sprchových kanálků a podlahových vpustí, ale také inovativního sprchové odtoky ve stěně zaručuje firma Geberit spolehlivé odvodnění podlahy. Tak jako v případě všech systémů Geberit, také odvodnění podlah zahrnuje naše know-how z oblasti hydrauliky, které nabízí nejen spolehlivé a rychlé odvedení vody a snadnou údržbu, ale také ochranu proti zanášení. Tyto systémy zjednodušují montáž a konstrukci podlahy.

Připojení zařizovacích předmětů

Bezpečné a spolehlivé, s vysokou průtočnou kapacitou: Odpadní soupravy a zápachové uzávěrky zaplňují mezeru mezi zařizovacími předměty jako jsou sprchy, vany, umyvadla, toalety, kuchyňské dřezy, pračky a myčky, a kanalizačním systémem. Zaručují, že v instalaci budovy ladí všechno se vším.