Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít

Geberit Česká republika

Bezpečnostní informace pro Geberit AquaClean 8000plus/Balena 8000

Důležitá bezpečnostní informace pro používání čistícího prostředku dýzy u výrobků Geberit AquaClean 8000plus/Balena 8000 vyrobených do března 2014.

Více informací
Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano

Promyšlená Předmontovaná

Velká část ploché sprchové vaničky Geberit Setaplano se kompletuje již ve výrobě. Počet jednotlivých montážních dílů jsme tak snížili na naprosté minimum.

Odvodnění sprchového koutu Geberit
Geberit Pluvia

Ať si prší!

Kompaktnější střešní vtoky Geberit Pluvia se nyní instalují ještě snadněji, než dříve. Za úspěchem systému stojí osvědčená technologie, inovativní detaily a technické poradenství. Pro Geberit Pluvia poskytujeme data BIM pro Autodesk® Revit®.

Geberit Pluvia
Umyvadlové baterie Geberit

Chytré a štíhlé

Systém umyvadlových baterií Geberit plně využívá všech výhod předstěnových instalací. Jediné, co zůstává viditelné po dokončení montáže, jsou základní funkční části systému: bezdotyková baterie a infračervené čidlo. Veškerá řídicí technologie a přípojky jsou skryté v oddělené krabici, která je součástí montážního prvku.

Umyvadlové baterie Geberit