Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít

Geberit Česká republika

Geberit Acanto

Koupelna nekonečných možností

Koupelnová série Geberit Acanto poskytuje všechno, co od moderní koupelny očekáváte a kombinuje to s nadčasovou krásou a flexibilitou. Nový design nabízí komfortní funkce, které vycházejí z vašich potřeb a proto umožňují vytvořit koupelnu odpovídající vašemu životnímu stylu.

V prodeji od července 2019.

  • umyvadlo Geberit Acanto

Umyvadla

Jasné linie, elegantní kontury, jemné křivky

Umyvadla z koupelnové série Geberit Acanto mají organicky tvarovaný vnitřní prostor s úzkými okraji anebo se zabudovanou odkládací plochou. Acanto také nabízí prostorově úsporné modely do malých koupelen a koupelen pro hosty. Umyvadla ve variantě SlimRim se vyznačují obzvlášť lehkým designem. Všechny modely se dají kombinovat s umyvadlovými skříňkami.

  • chytré maličkosti ve skříňce Acanto
    otevřená skříňka Geberit Acanto

ZRCADLOVÉ SKŘÍŇKY

Moderní design a praktické funkce

Zrcadlové skříňky Acanto jsou nejen praktické, ale i dokonale navržené. Jsou vybaveny mnoha inovativními funkcemi, včetně elektrické zásuvky s USB portem, zvětšovacím zrcátkem, vnějším a vnitřním osvětlením a poličkami na jednoduché uložení kosmetických přípravků.

  • barevné kombinace Geberit Acanto

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Nábytek, který se přizpůsobí vašim potřebám

Inteligentní funkce koupelnového nábytku Acanto vám poskytnou všestrannost a kreativní svobodu. S dobře organizovanými příčkami v zásuvkách umyvadlových skříněk a poličkami na vnitřní straně dvířek zrcadlových skříněk si můžete uspořádat věci přesně tak, jak potřebujete.
Skříňky pod umyvadla, vysoké skříňky, boční skříňky a závěsné skříňky a vám umožní vyskládat si takovou kombinaci, která vám nabídne dostatečné množství úložného prostoru pro vše, co potřebujete.

  • toaleta a bidet Geberit Acanto

TOALETY A BIDETY

Hladký povrch se skrytým upevněním

Toalety a bidet v sérii Acanto odráží organický tvar umyvadel a vytváří tak harmonický celek. Toaleta bez splachovacího kruhu Geberit Rimfree® je nejen krásná na phled, ale je hygieničtější a snadno se čistí, protože nemá žádná skrytá a těžko dostupná místa. Vnější povrch je hladký a jednotný díky pečlivě ukrytým upevňovacím prvkům.