Ideální řešení pro sprchy v úrovni podlahy

Odtok sprchy ve stěně Geberit

Ničím nerušená podlaha
Přemístění odtoku do stěny umožnilo navrhovat podlahu sprchového koutu jako nepřerušenou plochu. To usnadňuje pokládání vyrovnávacího potěru a navozuje opticky uhlazený a čistý dojem.


Jednodušší než dříve
Odtok pro sprchy je možné snadno integrovat do instalačních příček a napojit na kanalizační potrubí. Montážní prvky Geberit Duofix pro sprchy jsou dodávány již kompletní a připravené k instalaci včetně systémového těsnění a upevňovacího materiálu. To výrazně snižuje objem montážních prací a zajišťuje těsné spoje s dlouhou životností.


Nízká stavební výška
K dispozici jsou dvě varianty odtoků ve stěně - se stavební výškou od 65 mm nebo od 90 mm. Model s nižší výškou je obzvláště vhodný pro stavební konstrukce s malou tloušťkou podlahy.

Praktická údržba
Součástí odtoku Geberit pro sprchy je sítko na vlasy, které je možné snadno vyjmout a vyčistit.


Kryty pro každý vkus
Kryt odtoku je k dispozici ve čtyřech různých povrchových úpravách: lesklý chrom, nerezová ocel, alpská bílá nebo rámeček umožňující vyplnění vlastními obklady. Kryt lze velmi lehce instalovat.

Snadný úklid
Přímo před odtok lze namontovat dodatečný profil, který zachytí špínu a usazeniny, které se pak při úklidu jednoduše setřou.


Vysoká průtočná kapacita, vyzkoušená bezpečnost
Zápachová uzávěrka Geberit, jejíž výška vodního uzávěru 50 mm je v souladu s normami, přesvědčí svoji vysokou průtočnou kapacitou 0,8 l/s. Montážní prvky Geberit pro sprchy byly zkoušeny v celkovém systému a v různých konstrukčních situacích, a tudíž poskytují bezpečnou protipožární ochranu a zvukovou izolaci.