Oceňovaný design namontovaný bleskurychle

Sanitární modul Geberit Monolith pro WC

Ověřené sanitární technologie s moderním designem

Sanitární modul Geberit Monolith pro WC získal několik mezinárodních ocenění a byl velmi dobře přijat i mezi zákazníky. Celá sanitární technologie včetně splachovací nádržky, 2 množství splachování a zápachové uzávěrky je skrytá ve štíhlém elegantním modulu, se kterým může být použita závěsná nebo na podlaze stojící WC mísa. Čelní skleněný panel je dostupný v několika barevných provedení. Inovovaný model Monolith Plus poskytuje nové špičkové technologie.


Připraveno k použití za pár hodin

Sanitární modul Geberit Monolith s čelním bezpečnostním sklem a elegantním hliníkovým bočním opláštěním udělá dobrý dojem v každé koupelně. Ve většině případů ho lze připojit ke stávajícímu přívodu vody a kanalizaci bez nutnosti provádět stavební úpravy. Montáž může provést instalatér sám a nevznikne přitom mnoho stavebního prachu nebo hluku. Instalace tohoto modulu je snadná a rychlá stejně jako montáž instalačního prvku Geberit Duofix. WC je připraveno k použití za pár hodin.

Špičkové hodnocení za malou spotřebu vody

Sanitární modul Geberit Monolith je k dispozici ve dvou stavebních výškách: 101 cm a 114 cm a dodává se ve třech verzích pro závěsná WC, stojící WC a Geberit AquaClean. Sanitární modul Geberit Monolith pro WC získal nejlepší hodnocení v rámci certifikace pro Water Efficiency Label (označení WELL organizace EUnited Valves).

Označení WELL - Water Efficiency Label, třída A

Sanitární modul Geberit Monolith pro WC

Oceněn za nejvyšší možnou efektivitu - označení WELL, třída A

Novinka: Geberit Monolith plus - Atraktivní a praktický!

Geberit Monolith Plus

1

LED osvětlení

ComfortLight

Diskrétní LED osvětlení ComfortLight,u kterého si můžete vybrat jednu ze sedmi barev, se aktivuje v okamžiku, kdy se k němu někdo za tmy přiblíží.

2

Rozpozná den a noc

Světelný senzor

Detekce dne a noci zajišťuje, že se působivé LED osvětlení rozzáří jen v noci. Senzor může být nastaven automaticky nebo manuálně. Automaticky se aktivuje, jakmile se setmí.

3

Aktivace odsávání zápachu

Detekce pohybu

Geberit Monolith Plus je rovněž vybaven účinným odsáváním zápachu, které se samo zapne, když je WC používáno.

4

Účinné odsávání zápachu

Keramický voštinový filtr

Čistý vzduch na WC by neměl být žádným luxusem. Zápach prochází keramickým voštinovým filtrem, kde je zcela neutralizován. Filtr má životnost více než 6 let a majitel si ho může sám v několika jednoduchých krocích vyměnit.

5

Neslyšitelný

Tichý ventilátor

Velmi tichý ventilátor odsává zápach přímo z WC mísy. Odsávání funguje téměř bezhlučně, proto je doprovázeno pulzujícím světlem, které ukazuje, že je jednotka v provozu.

6

Jemný dotyk

Citlivá tlačítka ovládání

Ovládací panel na modulu Geberit Monolith Plus má piezoelektrická citlivá tlačítka pro velké a malé spláchnutí a pro odsávání zápachu. Tlačítka reagují i na velmi jemný dotyk a slouží také k individuálnímu nastavování všech dalších funkcí, např. barevného LED osvětlení.

7

Skvěle sedí

Kompatibilní

Modul Geberith Monolith Plus můžete kombinovat s většinou běžně keramických zařizovacích předmětů, včetně toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean.

8

Přívod elektřiny

Snadná montáž

Pokud je v blízkosti WC k dispozici připojení na elektřinu, je instalace modulu Geberit Monolith Plus rychlá a snadná. Stejně jako servis modulu, protože všechny součástky jsou velmi snadno přístupné.

Odtranění zápachu přímo z WC mísy
Geberit Monolith Plus je rovněž vybaven účinným odsáváním zápachu, které se samo zapne, když je WC používáno. Tento modul můžete kombinovat s většinou běžně keramických zařizovacích předmětů, včetně toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean.


Inovativní a promyšlený do posledního detailu
Pokud je v blízkosti WC k dispozici připojení na elektřinu, je instalace modulu Geberit Monolith Plus rychlá a snadná. Stejně jako servis modulu, protože všechny součástky jsou velmi snadno přístupné.


Intuitivní funkce
LED osvětlení v sedmi různých barvách se aktivuje v okamžiku, jakmile se někdo k modulu Geberit Monolith Plus přiblíží. Můžete si zvolit barvu a intenzitu tohoto LED osvětlení. Ovládací panel na modulu Geberit Monolith Plus má piezoelektrická citlivá tlačítka pro velké a malé spláchnutí a pro odsávání zápachu.


Ocenění za design

  • Ocenění za produktový design
  • Ocenění Interior innovation
  • Ocenění Plus X