Větší praktičnost v koupelně

Lepší koupelny lepší život

Výrobky, které jsou intuitivní a snadno se používají - pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že po přestavbě koupelny budou mít optimální funkčnost.

Sanitární výrobky pro koupelny musí být přizpůsobeny uživateli. Váš každodenní hygienický rituál v koupelně by měl být co nejvíce intuitivní a bez stresu. Výrobky, u nichž musíte číst rozsáhlé návody k použití nebo mají složité ovládání, se často porouchají a je třeba je opravit. Je to otravné, frustrující a stresující - zbytečně vás to stojí drahocenný čas a peníze. Proto vyvíjíme řešení, která jsou spolehlivá, snadno použitelná a nenáročná na údržbu.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Užitečné informace a inteligentní funkce pro vaši praktičnost

Která koupelna je ta pravá?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup