Větší praktičnost v koupelně

Výrobky, které jsou intuitivní a snadno se používají - pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že se po renovaci nebo přestavbě koupelny mohou těšit z optimální funkčnosti.

Sanitární výrobky pro koupelny musí být přizpůsobeny uživatelům. Váš každodenní rituál hygieny v koupelně by měl být co nejvíce intuitivní a bez stresu. Výrobky, u kterých si musíte přečíst rozsáhlý návod k použití nebo které mají komplikované ovládání, se často kazí a je třeba je dát opravit. Je to otravné, frustrující a stresující - zbytečně vás to stojí drahocenný čas a peníze. Proto vyvíjíme řešení, které jsou spolehlivé, snadno se používají a jsou nenáročné na údržbu.

Lepší koupelny, lepší život

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Užitečné informace a inteligentní funkce pro vaši praktičnost

Která koupelna je ta pravá?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup