Dokonale čisté rohy

Cleaning bathrooms made easy

Je důležité, aby koupelna měla stylový design a šikovné funkce, pro uživatele je ješte důležitější její čistota. Pomocí pár jednoduchých triků bude vaše koupelna zářivě čistá.

 • Jednoduchá dostupnost
  Koupelnové příslušenství uspořádané v boxech je možné snadno odložit, díky tomu jsou povrchy volné a dají se rychle a jednoduše vyčistit. Nebo ješte lépe: použijte praktické úložné boxy, abyste naplno využili vnitřní prostor koupelnového nábytku.
 • Jednoduché vyprázdnění
  Držáky hřebenů a kartáčů musí být stejně čisté jako samotné kartáče. V opačném případě se ze zbytkové vody rychle rozšíří nepříjemný zápach. Držáky by proto měly mít jednoduchý design a měly by se dát lehce a bezpečně čistit.
 • Splachování
  Kanalizační potrubí také potřebuje údržbu, i když ho není v koupelně vidět. Nánosy se můžou rychle hromadit v zápachové uzávěrce nebo na keramickém povrchu, a to znepříjemní čištění. Pravidelně tato místa proplachujte dostatečným množstvím vody, abyste tomu předešli.
 • Častější čištění
  Spoje okolo WC a umyvadla jsou hlavní oblasti, kde se ukladají nečistoty, bakterie nebo stříkance z toalety. To může zapříčinit vznik nepříjemného pachu. Pravidelně čistěte toaletu a umyvadlo a nezapomeňte občas vyčistit i spoje, abyste tomu zabránili.

Koupelnové výrobky

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.