Dokonale čisté

zjednodušte si čištění koupelny

Je důležité, aby koupelna měla stylový design a šikovné funkce, pro uživatele je ješte důležitější její čistota. Pomocí pár jednoduchých triků bude vaše koupelna zářivě čistá.

 • Jednoduchá přístupnost
  Koupelnové příslušenství uspořádané v boxech je možné snadno přesunout nebo odložit, díky tomu jsou povrchy volné a dají se rychle a jednoduše vyčistit. Nebo ješte lépe: použijte praktické přihrádky, abyste naplno využili vnitřní prostor koupelnového nábytku.
 • Jednoduché vyprázdnění
  Držáky hřebenů a kartáčků musí být stejně čisté jako samotné kartáčky. V opačném případě se ze zbytkové vody rychle rozšíří nepříjemný zápach. Držáky by proto měly mít jednoduchý design a měly by se dát lehce a bezpečně čistit.
 • Splachování
  Kanalizační potrubí také potřebuje údržbu, i když není v koupelně vidět. Nánosy se můžou rychle hromadit v zápachové uzávěrce nebo na keramickém povrchu, a to znepříjemní čištění. Pravidelně tato místa proplachujte dostatečným množstvím vody, abyste tomu předešli.
 • Častější čištění
  Spoje okolo WC a umyvadla jsou hlavní oblasti, kde se ukladají nečistoty, bakterie nebo stříkance z toalety. To může zapříčinit vznik nepříjemného pachu. Pravidelně čistěte toaletu a umyvadlo a nezapomeňte občas vyčistit i spoje, abyste tomu zabránili.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Koupelnové výrobky

Buďte s námi vždy v obraze

Obrázky na téma Tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost