Investice do budoucnosti

Koupelna pro cokoliv, co vám život přinese

Nová koupelna by měla pokrýt měnící se požadavky přibližně na 25 let, proto je důležité zvolit design zaměřený na budoucnost. Zde je seznam úkolů, na které je třeba myslet:

Naplánujte připojení elektřiny
Mít v koupelně elektrické přípojky je nyní důležitější než kdykoliv předtím. Umístění přípojky do sítě na to správné místo zajistí, že budete moci nainstalovat jednotku na odsávání zápachu anebo sprchovací WC později.

Přístup do sprchy bez schodů
Sprchy v úrovni podlahy jsou diskrétní a díky tomu je koupelna bezpečnější, dokonce vypadá větší. Ideální pro mladé i starší.

Závěsná toaleta
Jestli pověsíte koupelnový nábytek a toaletu na stěnu, mytí podlahy pod nimi je hračkou. Závěsná toaleta se dá nainstalovat do potřebné výšky a u některých modelů je dokonce možné tuto výšku upravit dodatečně.

Podomítková zápachová uzávěrka
Zápachová uzávěrka pod umyvadlem může překážet, když uživatel sedí před umyvadlem na židli anebo invalidním vozíku. Podomítková zápachová uzávěrka tento problém snadno vyřeší.

Dávejte pozor na rozměry
Dveře i průchody musí být dostatečně široké, ať už držité malé dítě nebo jste na invalidním vozíku. Když plánujete koupelnový nábytek, musíte se ujistit, že předměty každodenní potřeby jsou snadno dostupné.

Bezpečné ukotvení bezpečnostních madel
Instalační prvky za obkladem mají skvělou nosnost, Ideálně byste měli naistalovat stabilní montážní desky na kritických místech hned na začátku, například u WC nebo ve sprše. Nebude to stát příliš mnoho a umožní to instalaci bezpečnostních madel, kde jsou potřeba, bez nutnosti konstrukčních změn. Je důležité pamatovat, že dokumenty s plány je třeba bezpečně uložit.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.