Jak čistí si přejete být?

How should we be cleaning ourselves after a visit to the toilet?

Pravidelné chození na toaletu je zkrátka naší přirozenou součástí. Je extrémně důležité mít co největší pocit pohodlí a čistoty. Konečně každý se chce po návštevě toalety cítiť svěží a čistý, proto se ve většině domácností používá vlhčený nebo suchý toaletní papír. Dá se však používaním toaletního papíru dosáhnout absolutní čistoty? Vědecká komunita říká, že ne, a spolu s ní i značná čast populace. Známý americký raper to porovnal takto: „Vezměte kousek čokolády, rozetřete ho na dřevěnou podlahu a potom se to pokuste utřít suchým hadrem. Jen se vám to podaří rozmazat do všech spár.“ Dává to smysl, ačkoliv je to mírně nechutné, když rozmýšlíte nad touto analogií a jejím logickým závěrem. Tak jak velmi zdravé a hygienické je používat vlhčený toaletní papír?

V reklamách je často opěvovaný jako hygienický výrobek, ale ve skutečnosti používání vlhčeného toaletního papíru není vůbec zdravé, právě naopak. Některé ze složek používaných v tomto papíru mohou způsobit podráždění pokožky nebo dokonce vyvolat alergickou reakci. Jak bychom se tedy měli po použití toalety očistit? Je to opravdu poměrně jednoduché – použijte vodu. Toalety s integrovanou funkcí sprchování jsou dokonalým rešením! Sprchovací toalety, které očistí intimní oblast stlačením jediného tlačítka, jsou dobré pro vaši pokožku a zaručují pocit svěžesti po každé návštěvě toalety.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.