Kde se romantika setkává s ruchem

S dostatečným úložným prostorem se ranního shonu v koupelně nemusíte bát.

Představte si to – mihotající se světlo svíček, okvětní lístky růže všude okolo. Příjemá vůně a něžné zvuky zaplňující prostor. Konečně se můžete úplně uvolnit... ale počkat – scéna se svíčkami a růžemi byla ze včerejšího večera. Teď je něco po sedmé ráno, takže je třeba se opět tvrdě vrátit do reality. Členové rodiny odcházejí do práce, školy a školky, všichni se snaží dostat do koupelny ve stejném čase, a to je každý den problém.

Je to nejen oáza klidu, ale i místo, kde to žije. Koupelna musí splňovat různé požadavky - někdy prakticky ve stejném čase. Když je šikovně navržená, přesně tak to může byt. Je to všechno otázka dobrého designu a využití úložného prostoru. Umístit předměty do různých typů koupelnového nábytku tak, aby všechno mělo své logické místo a dalo se na ně rychle dosáhnout, je skutečně umění. Zrcadlová skříňka je například ideální místo na většinu bězně používanách předmětů, jako jsou zubní kartáčky, deodorant nebo kosmetika. V ideálním případě potom skříňka pod umyvadlo stačí jako úložný prostor pro vše ostatní. Kromě své funkce jako úložného prostoru na kartáče na vlasy a fén slouží taky jako sklad, ve kterém najdete místo na předměty, jako jsou přísady do koupele a ručníky. Když byste chtěli mít ještě více prostoru, můžete přidat boční nebo vysokou skříňku.

Ve zkratce, když máte úložný prostor v koupelně pod kontrolou, nemáte se čeho bát, když přijde na každodenní shon v rodinné koupelně. Namísto toho se můžete těšit na příjemné chvíle relaxu.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Buďte s námi vždy v obraze

4 tipy Geberit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost