Nevyplatí se šetřit

Chcete koupelnu svých snů. Nekonečná inspirace pro tento projekt přichází z časopisů, Pinterestu nebo Instagramu. Chtít novou koupelnu je poměrně lehké, její návrh a vytvoření jsou však o hodně složitější. Majitelé budov často dělají kompromisy, aby minimalizovali náklady, ale to může mít později neblahé následky. Tady je pár tipů, jak tomu zabránit.

Sigma50 a Sigma21
K dispozici jsou různá ovládací tlačítka

Kvalita se vyplatí
Když mají majitelé budov solidní plán rozpočtu a skvělý základ pro inspiraci, například Geberit plánovač koupelny, mohou získat odpovědi na jakékoliv otázky už předem.
Tip č. 1: Vytvořte si solidní plán rozpočtu a mějte jasně promyšlený návrh mísnosti.

Někde mezi snem a realitou
Když je počáteční situace jasná, sanitární společnosti nebo architekti můžou pomoci vytvořit z vášeho návrhu koupelnu snů v krátkém čase.
Tip č. 2: Je skvělou pomocí mít při sobě zkušeného a schopného partnera.

Prosím, dotýkejte se
Koupelna není jen otázkou vzhledu, jde i o samotné používání. A z časopisů, Pinterestu a Instagramu můžete uvěřit, že mají koupelnové výrobky vysokou hodnotu, ačkoliv to tak není.
Tip č. 3: Choďte na veletrhy, do koupelnových studií nebo showroomů, abyste se výrobků mohli dotknout a cítit jejich kvalitu dříve, než se rozhodnete.

Když kvalita vyhovuje a výrobce dodrží svoje služby, budete se svou vysněnou koupelnou spokojeni během dalších let.

Ještě poslední tip pro vás: všechno, co je skryté ve stěně, od potrubí po nádržku, se těžko opravuje nebo vymění. Právě proto byste měli mít oči otevřené a zvolit si kvalitu.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Buďte s námi vždy v obraze

4 příběhy Geberit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost