Nevyplatí se šetřit

Chcete koupelnu svých snů. Nekonečná inspirace pro tento projekt přichází z časopisů, Pinterestu nebo Instagramu. Chtít novou koupelnu je poměrně lehké, její návrh a vytvoření jsou však o hodně složitější. Majitelé budov často dělají kompromisy, aby minimalizovali náklady, ale to může mít později neblahé následky. Tady je pár tipů, jak tomu zabránit.

At Geberit, we write Quality with a capital Q

Kvalita se vyplatí
Když mají majitelé budov solidní plán rozpočtu a skvělý základ pro inspiraci, například Geberit plánovač koupelny, mohou získat odpovědi na jakékoliv otázky už předem.
Tip č. 1: Vytvořte si solidní plán rozpočtu a mějte jasně promyšlený návrh mísnosti.

Někde mezi snem a realitou
Když je počáteční situace jasná, sanitární společnosti nebo architekti můžou pomoci vytvořit z vášeho návrhu koupelnu snů v krátkém čase.
Tip č. 2: Je skvělou pomocí mít při sobě zkušeného a schopného partnera.

Prosím, dotýkejte se
Koupelna není jen otázkou vzhledu, jde i o samotné používání. A z časopisů, Pinterestu a Instagramu můžete uvěřit, že mají koupelnové výrobky vysokou hodnotu, ačkoliv to tak není.
Tip č. 3: Choďte na veletrhy, do koupelnových studií nebo showroomů, abyste se výrobků mohli dotknout a cítit jejich kvalitu dříve, než se rozhodnete.

Když kvalita vyhovuje a výrobce dodrží svoje služby, budete se svou vysněnou koupelnou spokojeni během dalších let.

Ještě poslední tip pro vás: všechno, co je skryté ve stěně, od potrubí po nádržku, se těžko opravuje nebo vymění. Právě proto byste měli mít oči otevřené a zvolit si kvalitu.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.