Pěkné místo na sezení

Jsou dny, kdy se zkrátka necítíte dobře. Jste bez energie a máte pocit, že sotva stojíte. Zní vám to povědomě? V takové dny může být i sprchování malou výzvou.

koupelna Geberit se stoličkou

Sezení ve sprše

Střídání teplého a studeného proudu vody podpoří krevní oběh a často dokáže zázraky. Se sprchami v úrovni podlahy a sprchovým sezením si můžete tuto ozdravnou proceduru dopřát v pohodlí a bezpečně.

Instalací sprch v úrovni podlahy, optimalizovanými podlahovými podmínkami a využitím sedátka ve sprše se dá v prostoru sprchy zvýšit pohodlí a bezpečnost. Podle vašich preferencí můžou být sedátka výškově nastavitelné, instalované v pevné výšce nebo jsou k dispozici jako mobilní řešení, které se dá zavěsit. Mají vysokou nosnost a díky tomu, že se dají složit, zaberou jen velmi málo místa. Dobře poslouží i jednoduchá stolička vhodná do vlhkého prostředí.

sprcha s integrovaným sezením

Sedátko může být velmi praktické

Při správné volbě materiálů a barvy dokáže sprchové sezení dokonale zapadnout do celkového designu sprchy a zároveň nabídnout pohodlí nebo prostor na odkládání sprchovacích gelů, šamponů a jiného koupelnového příslušenství.

Je pravda, že sprchové sedátko nebo stolička nejsou vždy tím nejstylovějším designovým prvkem. Lavice integrovaná do sprchy představuje vhodnou alternativu k běžnému sezení. Pří správném výběru materiálu a barvy může vše perfektně zapadnout do celkového designu a poskytnout nejen prostor na sezení, ale i místo na odkládání koupelnových doplňků.

Poraďte se ve specializovaných prodejnách

Pokud zvažujete do budoucí sprchy zařídit možnost sezení, doporučujeme dohodnout si termín a popovídat si s někým ve specializované prodejně.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.