Skvrny v koupelně Od hygienických výrobků a koupelnových čistítících prostředků

Aktivace videoobsahu Geberit

Vaše aktuální nastavení ochrany osobních údajů neumožňuje použití tohoto obsahu. Chcete aktivovat kategorii souborů cookie „Komfort/analýza“? Další informace naleznete v prohlášení o ochraně osobních údajů.

Skvrny v koupelně? Geberit zná odpověď. Marianne Krüger, senior odbornice v chemickém průmyslu, vysvětluje, jak se v koupelně mohou objevit nevzhledné skvrny od hygienických výrobků a koupelnových čisticích prostředků a jak jim předcházet.

Hygienické výrobky a koupelnové čisticí prostředky často obsahují chlór. Chlór může poškodit hodně povrchů, když se čistič nechá působit příliš dlouho, což vede například ke korozi na umyvadlových batériích, ovládacích tlačítkách nebo až ke žlutým skvrnám na plastových dílech. Marianne Krüger nám dáva pár tipů, jak tomu předcházet.

Buďte s námi vždy v obraze

ikona newsletteru

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Koupelnové výrobky

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.