Sprchování Snoopyho

A good hair trap shields the shower drain from any blades of grass and dog hair

Jak majitelé psů určitě vědí, pokud se váš čtyřnohý kamarád válí šťastně na louce nebo okraji cesty, ve většine případů bude potřebovat důkladné umytí. Nejjednodušší způsob jak odstranit bláto a nečistoty, je dát ho do vany nebo do sprchy. Tyto možnosti se ne vždycky líbí vašemu miláčkovi - někdy se pokouší utéct, aby se nenamočil.

Pro malá a středně velká zvířata je vana nejlepším místem k očistě. Z vany váš pes jen tak lehce neuteče, takže nebudete mít problém ho umýt. Ale jestli je váš pes větší a těžší, bude prakticky nemožné ho bezpečně dostat do vany a pak ven. Jakmile váš mokrý pes z vany vyskočí, je tu reálné riziko zranění jak pro psa, tak pro človeka.

V takovém případě je bezpečnější vzít vašeho špinavého kamaráda do sprchy. To je nejjednodušší, když máte sprchu v úrovni podlahy, protože se vám nedostanou do cesty žádné hrany. Stačí už jen pustit vodu.

Abyste zabránili ucpání odtoku, měli byste před umytím z psa odstranit hrubé nečistoty. Zachytávač vlasů potom ochrání odtok před stébly trávy a psími chlupy. Integrované hřebenové sítko ve sprchovém kanálku Geberit zabrání, aby se odtok ucpal. Takže už nic nestojí v cestě k tomu, aby si váš miláček užil svůj čas v koupelně.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.