Struktura vytváří prostor

Figure illustrating the topic “More structure in the bathroom”

Kam se všemi kartáčky, tubami, spreji a kelímky? Neptáme se na to poprvé. Tentokrát ale máme otázky zodpovězeny dvěma influencery. Jedna možnost se týká koupelnového nábytku. Skříňky můžou být stojící nebo závěsné, a vytváří tak úložný prostor v koupelně. Magické řešení úložného prostoru v koupelně však nespočívá ve větším množství nábytku, ale v lepší strukturovanosti.

Kouzlo není tak složité: vyloučením chaosu z koupelnového nábytku a opřením se o více možností, které podporují organizované uspořádání, můžete lépe využít úložný prostor, který máte.

Uspořádání pomocí zásuvek

Skříňky pod umyvadla jsou k tomuto účelu velmi vhodná, protože okamžitě řeší dva problémy: schovají zápachové uzávěrky a vodovodní vedení a vytváří tak úložný prostor pod umyvadlem. V ideálním případě budou skříňky pod umyvadlo obsahovat i zásuvky, ve kterých bude možné praktickým způsobem uložit rozmanitou škálu příslušenství.

Kvalita se vyplatí

Zásuvky jsou dostupné v různých modelech a můžou mít širokou škálu různých kvalitních vlastností. Měly by být namontované na kvalitních pojezdech. To zajistí, že se dá zásuvka otevírat a zavírat rovnoměrně a spolehlivě bez toho, aby se obsah poškodil. Některé zásuvky jsou vybavené plně vysunutelnými pojezdy, které umožňují jejich vytažení až na doraz.

Hladké a tiché

Samozavírací mechanismus a mechanismus tichého dovírání jsou dvě další funkce, které nabízí moderní koupelnový nábytek. Když chcete zásuvku zavřít, stačí jemně zatlačit a zásuvka se sama zavře. Mechanismus jemného dovírání zbavuje uživatele koupelny dvou nepříjemností: jednak, zásuvka při zavření neudělá žádný hluk, jednak se hybnost zásuvky zpomalí. A to znamená, že obsah zásuvky zůstane neporušený na svém místě.

P.S.: Pokud chcete mít vě věcech ještě větší pořádek, úložné a organizační boxy vám s tím pomůžou. Pořídit se dají jako volitelné příslušenství ke koupelnovému nábytku nebo v prodejnách s domácími potřebami.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.