Technologie dělá prostor

Elements are pared down to the essentials thanks to space-saving bathroom design

Mnoho lidí nechce „žít ve velkém“. Lidé se snaží šetřit, snižují svoji spotřebu a limitují cestování. Nápady na bydlení módními názvy, jako mikrobydlení a minidomy, v současnosti způsobují rozruch, protože slibují nižší ekologický dopad než tradiční domy. Ačkoliv “méně je více“ znamená, že můžete mít menší prostor, ale v žádném případě to neznamená nižší kvalitu života.

Sladit věci až do základů se uchytilo nejen v architektuře, ale konkrétně v kupelnovém designu. V tomto případe „méně je více“ znamená, že i malé koupelny můžou poskytovat výjimečné pohodlí a vytvářet uvolněné prostředí díky řešením šetřícím prostor. Tajemství spočívá v předstěnové technologii – stále více technických komponentů se skrývá do předstěnových konstrukcí, aby je nebylo vidět. Prvky, které zůstanou ve vašem zorném poli, vynikají mezi ostatnými díky své prvotřídní eleganci a lehkosti ovládání, což nás vrací zpět k “méně je více“.

Mimochodem, jestli premýšlíte nad tím, co přesně znamená mikrobydlení, není na to jednoduchá odpověď. Ve střednní Evropě malé bydlení znamená jednočlennou domácnost do maximálně 30 m². Avšak v Japonsku můžete najít malé místnosti na spaní, které mají plochu méně než 6 m².

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.