Už žádné studené WC

There’s no need to endure a chilly walk to the toilet or an ice-cold WC seat

To, že musíte v brzkých ranních hodinách vstát z vyhřáté postele, je už dost velký trest. Když potom ješte musíte sedět na studeném WC, příjemný začátek dne už není nic jiného, než vzdálená vzpomínka. Koupelnové koberečky, vyhříváné držáky na ručníky a podlahové topení mohou jistým způsobem přispět k tomu, abyste se v místnosti cítili příjemně a útulně, ale samotná toaleta, bohužel, zůstává studeným trůnem. Nemusí tak to být – odpovědí jsou WC sedátka s vyhříváním. To, co je v Japonsku už dlouhou dobu běžnou věcí, se může stát skutečností i ve ve vaší koupelně. Představte si tuto situaci. Zazvoní budík. Vstáváte z postele napůl spící a jdete směrem do koupelny. Když přijdete na toaletu, WC deska se automaticky začne ohřívat díky senzoru přiblížení. Stačí si jen sednout a vychutnat si příjemné teplo WC sedátka.

Mimochodem, není to jen o příjemnějším pocitu, WC sedátko s vyhříváním má také zdravotní výhody. Teplo všeobecně podporuje krevní oběh, který zase stimuluje močový měchýř a střeva, což ulehčuje celý proces chození na toaletu.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.