Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Know-How Installed

Spolehlivé řešení

Ve společnosti Geberit se opíráme o dlouholetou úzkou a úspěšnou spolupráci s instalatéry, inženýry, architekty, projektanty a velkoobchodníky. Znalosti a zkušenosti našich zákazníků začleňujeme do vývoje a vylepšování výrobků.

Vášeň pro kvalitu a technologii spojujeme s téměř 150 lety sanitárního know-how, abychom nabízeli spolehlivé produkty a služby, které našim zákazníkům ulehčují život. Naše výrobky nastavují standardy v sanitárním průmyslu. Jsou inovativní, univerzální, rychle a lehce se instalují i servisují. Když víme, že silné partnerství s našimi zákazníky je nevyhnutelné pro jejich úspěch, pomáháme jim s plánováním, logistikou, instalací, údržbou produktů a rychlou a komplexní technickou podporou.

Plně integrované koupelnové řešení, které funguje v kombinaci se spolehlivostí a odborným servisem: to je Know-How Installed.