Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Odsávání zápachu

Inovativní řešení

Nepříjemný zápach na toaletě je minulostí. To, co už dávno patří ke standardní výbavě kuchyní, můžete mít nyní i v koupelně: Inovativní řešení odsávání zápachu Geberit spolehlivě odstraňuje nepříjemný zápach na toaletě přímo v místě jeho vzniku, totiž v záchodové míse. Nepříjemný zápach nemusíte zakrývat osvěžovači vzduchu. Stačí si vybrat jedno z našich řešení:

NOVÉ

Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh spolehlivě odstraňuje nepříjemný zápach na toaletě. Znečištěný vzduch odsává přímo z WC mísy, nechá ho projít keramickým voštinovým filtrem a potom ho vrátí zpět do místnosti. Jde o velmi efektivní způsob, protože zápach nedostane nejmenší šanci rozptýlit se do prostoru. Dalším benefitem, který přispívá k vašemu pohodlí, je orientační LED podsvícení, které vás navede v noci k toaletě. Díky soupravě pro vhazování tyčinek DuoFresh bude vaše toaleta také dokonale čistá a provoněná. Jednotku Geberit DuoFresh si můžete nastavit podle vašich potřeb přes bezplatnou aplikaci Geberit Home.

Geberit Monolith Plus

Dalším řešením odsávání zápachu je sanitární modul Geberit Monolith Plus. Jedná se o designovou splachovací nádržku, ve které se skrývá nejmodernější splachovací technologie. Součástí sanitárního modulu je odsávání zápachu přímo z toaletní mísy: nic už nenaruší svěžest ve vaší koupelně. Jemné orientační světlo, které můžete nastavit v sedmi různých barvách podle své chuti a nálady, vás v noci navede přímo k toaletě.

Zjistit více informací o sanitárních modulech Geberit Monolith a Geberit Monolith Plus

Sprchovací WC Geberit AquaClean

  • geberit aquaclean mera odsávání zápachu

Sprchovací WC Geberit AquaClean mohou být vybavené komfortními funkcemi, mezi které patří i odsávání zápachu přímo z mísy přes splachovací otvor. Vzduch se pročišťuje v osvědčeném voštinovém filtru a vrací se zpět do místnosti. Odsávání se spouští automaticky při zatížení WC sedátka.

Prohlédnout si sprchovací WC Geberit AquaClean