Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Odsávání zápachu

Inovativní řešení

Nepříjemný zápach na toaletě je minulostí. To, co už dávno patří ke standardní výbavě kuchyní, můžete mít nyní i v koupelně: Inovativní řešení odsávání zápachu Geberit spolehlivě odstraňuje nepříjemný zápach na toaletě přímo v místě jeho vzniku, totiž v záchodové míse. Nepříjemný zápach nemusíte zakrývat osvěžovači vzduchu. Stačí si vybrat jedno z našich řešení:

NOVÉ

Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh spolehlivě odstraňuje nepříjemný zápach na toaletě. Znečištěný vzduch odsává přímo z WC mísy, nechá ho projít keramickým voštinovým filtrem a potom ho vrátí zpět do místnosti. Jde o velmi efektivní způsob, protože zápach nedostane nejmenší šanci rozptýlit se do prostoru. A díky senzoru odsávání se zapíná automaticky.

Dalším benefitem, který přispěje k vašemu pohodlí, je orientační LED podsvícení, které vás diskrétně navede v noci k toaletě.

Díky soupravě pro vhazování čisticích tyčinek DuoFresh bude vaše tolaeta krásně čistá a provoněná.

Novou jednotku odsávání zápachu Geberit Duofresh lze instalovat na podomítkové nádržky Geberit Sigma a je možné ji kombinovat s většinou splachovacích tlačítek Geberit Sigma. Jednotka musí být napojena do elektrické sítě.

V nabídce od července 2019.

nákres odsávání zápachu geberit duofresh

Jednoduchý přístup

Keramický voštinový filtr a souprava na vhazování tyčinek DuoFresh jsou snadno přístupné za splachovacím tlačítkem, které se odsouvá do strany.

Filtrace vzduchu

Keramický voštinový filtr vzduch důkladně vyčistí. Tichý ventilátor vrátí čistý vzduch zpět do místnosti skrz průduchy za tlačítkem.

Noční podsvícení

Součástí jednotky je zabudované LED podsvícení. Jeho měkké světlo vás v noci navede přímo k toaletě. Světlo má zabudovaný snímač jasu a pohybu, proto se rozsvítí pouze ve tmě a když zaznamená pohyb.

Odsávání

Nepříjemný zápach je odstraněný přímo v místě jeho vzniku. Odsávání se spouští automaticky.

Geberit Monolith Plus

Dalším řešením odsávání zápachu je sanitární modul Geberit Monolith Plus. Jedná se o designovou splachovací nádržku, ve které se skrývá nejmodernější splachovací technologie. Součástí sanitárního modulu je odsávání zápachu přímo z toaletní mísy: nic už nenaruší svěžest ve vaší koupelně. Jemné orientační světlo, které můžete nastavit v sedmi různých barvách podle své chuti a nálady, vás v noci navede přímo k toaletě.

Zjistit více informací o sanitárních modulech Geberit Monolith a Geberit Monolith Plus

Sprchovací WC Geberit AquaClean

  • geberit aquaclean mera odsávání zápachu

Sprchovací WC Geberit AquaClean mohou být vybavené komfortními funkcemi, mezi které patří i odsávání zápachu přímo z mísy přes splachovací otvor. Vzduch se pročišťuje v osvědčeném voštinovém filtru a vrací se zpět do místnosti. Odsávání se spouští automaticky při zatížení WC sedátka.

Prohlédnout si sprchovací WC Geberit AquaClean