Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít

Geberit Česká republika

KOUPELNA GEBERIT ACANTO

Individuální jako vy

Koupelnová série Geberit Acanto nabízí vše, co od moderní koupelny očekáváte a kombinuje to s nadčasovou krásou a flexibilitou. Nový design nabízí komfortní funkce, které vycházejí z vašich potřeb a proto umožňují vytvořit koupelnu odpovídající vašemu životnímu stylu.

  • umyvadlo acanto

Umyvadla

Jasné linie, elegantní kontury, jemné křivky

Umyvadla z koupelnové série Geberit Acanto mají organicky tvarovaný vnitřní prostor s úzkými okraji nebo se zabudovanou odkládací plochou. Acanto též nabízí prostorově úsporné modely do malých koupelen a koupelen pro hosty. Umyvadla v provedení SlimRim se vyznačují obzvlášť odlehčeným designem. Všechny modely mohou být harmonicky kombinované se skříňkami pod umyvadlo.

  • praktická zásuvka ukrytá ve skříňce
    otevřená skříňka s chytrými detaily

ZRCADLOVÉ SKŘÍŇKY

Moderní design a praktické funkce

Zrcadlové skříňky Acanto jsou nejen praktické, ale i dokonale navržené. Jsou vybaveny mnoha inovativními funkcemi, včetně elektrické zásuvky s USB portem, zvětšovacím zrcátkem, vnitřním a vnějším osvětlením a poličkami pro snadné uložení kosmetických přípravků.

  • barevný vzorník Geberit Acanto

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Nábytek, který se přizpůsobí vašim potřebám

Inteligentní funkce koupelnového nábytku Acanto vám poskytnou všestrannost a kreativní svobodu. S dobře organizovanými příčkami v zásuvkách umyvadlových skříněk si můžete uspořádat věci přesně tak, jak potřebujete. Skříňky pod umyvadla, vysoké skříňky, boční skříňky a závěsné skříňky vám umožní vyskládat si takovou kombinaci, která vám poskytne dostatečné množství úložného prostoru pro vše potřebné.

  • toaleta a bidet Geberit Acanto

TOALETY A BIDET

Hladký povrch se skrytým upevněním

Toalety a bidet v sérii Acanto zrcadlí organický tvar umyvadel a tvoří tak harmonický koupelnový celek. Toaleta bez splachovacího kruhu Geberit Rimfree® je nejen pěkná na pohled, ale je hygieničtější a snadno se čistí, protože nemá žádná skrytá a těžko dostupná místa. Vnější povrch je hladký a nerušený díky pečlivě skrytým upevňovacím prvkům.

POHLÉDNĚTE SI PRODUKTOVOU STRÁNKU GEBERIT ACANTO

s odkazy do online katalogu