nové vyhledávací funkce v online katalogu

Naše nová vyhledávací funkce vás za chvíli dostane tam, kam potřebujete. Vylepšili jsme funkci fulltextového vyhledávání, aby výsledky vyhledávání, byly správné a vhodně seřazené. Pro vaše pohodlí jsme také rozšířili funkce filtru. Zejména v případech, kdy existuje několik možných přístupů, vám filtry pomohou upřesnit vyhledávání. Kliknutím na článek, který vás zajímá, se dostanete přímo do podrobného zobrazení.

Vyzkoušejte sami naši novou vyhledávací funkci.

Využijte výhody funkce inteligentního vyhledávání

Take advantage of the intelligent search function

Již od začátku se vám snažíme pomoci najít článek, který potřebujete. Funkce automatického doplňování znamená, že naše vyhledávání začne fungovat, zatímco stále zadáváte výraz do vyhledávacího pole. Zde jsou zobrazeny často hledané výrazy, které vám pomohou. Doporučujeme také maximálně pět produktů a tabulek náhradních dílů, které odpovídají vašemu vyhledávání.

Další užitečné informace o produktu vám budou poskytnuty v přehledu vyhledávání, abyste si byli jisti, že je to to, co hledáte.

Výsledky vyhledávání

Refine search results

Některé vyhledávací dotazy generují na server velký počet požadavků. Dokonce příliš mnoho. Chápeme, že se nechcete proklikávat bezpočtem výsledků, a proto naše funkce vyhledávání začíná tím, že vám ukazuje výsledky, které nejlépe odpovídají vašemu vyhledávání.

Také jsme rozšířili naše funkce filtru abychom vám pomohli najít správný produkt co nejrychleji. Pomáhají vám upřesnit a dále zúžit vyhledávání. V budoucnu budete moci filtrovat podle podkategorií nebo jiných kritérií, která odpovídají vašemu vyhledávacímu dotazu.

Seznam hledání vám již poskytuje další informace o článcích, což je další funkce, která vám pomůže rychle najít správný článek.

Najděte články pomocí možností v navigaci

Find articles via the navigation option

Spíše než pomocí klasické vyhledávací funkce můžete také přepnout přímo do kategorie produktů prostřednictvím navigace v katalogu. V tomto zobrazení jsou také k dispozici různé podkategorie a nové funkce filtrů, které vám pomohou rychle najít požadovaný člán

Vyzkoušejte vyhledávání nyní v Online katalogu