Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Elektřina a voda na WC

Myslíme na budoucnost

Pro zítřejší požadavky na pohodlí

  • Geberit Duofix Installationselement mit Wasseranschluss und Stromanschluss

Dnes je obyčejná, spolehlivá toaleta s úsporným splachováním dostačující. Je ale možné, že si za pár let bude majitel přát více pohodlí, např. odsávání zápachu nebo WC s integrovanou sprchou. A to bude ta chvíle, kdy s úlevou zjistí, že vše potřebné pro připojení tohoto zařízení – přívod vody a elektřiny – je na místě a on se tak vyhne nákladné rekonstrukci.

Připraveno pro Geberit AquaClean s integrovanou sprchou

  • Geberit AquaClean Mera with mains connection

Geberit upravil montážní prvky pro závěsná WC tak, aby byly připraveny na všechny eventuality, které se mohou u zákazníků v budoucnu objevit v souvislosti se změnou jejich životní situace a obecně zvyšujícími se nároky na pohodlí. Každý nový montážní prvek Geberit Duofix, Geberit Sanbloc nebo Geberit Kombifix je například připraven na pozdější instalaci toalety s integrovanou sprchou. Již z výroby jsou všechny prvky Geberit standardně vybaveny trubkovou chráničkou pro přívodní vodovodní potrubí a možností upevnění pro přívod elektřiny.

Připraveno pro odsávání zápachu

Toalety vybavené připojovací trubkou pro odsávání zápachu přímo z WC mísy jsou připraveny na budoucnost. Doporučujeme instalovat si již dnes montážní prvky pro závěsná WC s přípravou pro odsávání zápachu Geberit DuoFresh. Dodatečné náklady s tím spojené jsou zanedbatelné. S touto stavební přípravou lze jednotku odsávání zápachu snadno namontovat nejen během stavby, ale také kdykoliv v budoucnu.

Montážní prvek Geberit Duofix s připojením na vodu a elektřinu a s připojovací trubkou pro odsávání zápachu.

Integrovaná trubková chránička

Trubková chránička a příprava pro připojení na vodovodní potrubí pro toalety Geberit AquaClean s integrovanou sprchou.

Skryté připojení na elektrorozvodnou síť

Umístění skryté přípojky na elektřinu

Viditelné připojení na elektřinu

Umístění viditelného připojení na elektřinu

Integrovaná trubková chránička

Trubková chránička a příprava pro připojení na vodovodní potrubí pro toalety Geberit AquaClena s integrovanou sprchou.