Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Geberit Publica

ŘEŠENÍ ŠITÁ NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM

Speciální výrobky pro zvláštní aplikace

  • Geberit Publica výlevka
  • dvojitý dřez Geberit Publica

Existují oblasti, pro které je nutné použít řešení přizpůsobená na míru speciálním požadavkům.

Jedná se typicky o nemocnice a pečovatelské domy, ale rovněž o průmyslová, komerční nebo rekreační zařízení. Geberit Publica nabízí širokou škálu produktů určených pro aplikace se specifickými nároky.

Speciální umyvadla

Sérii Geberit Publica tvoří výrobky vyhovující zvláštním požadavkům a nárokům. Taková řešení jsou vyžadována například v předškolních a školních zařízeních, nemocnicích a pečovatelských domech, rehabilitačních centrech, a také v soukromých domech, rekreačních a sportovních zařízeních, ve výrobních provozech, dílnách a obchodech.

Výlevky a jiné zařizovací předměty

  • výlevka z řady Geberit Publica
Speciální dřezy

Geberit Publica nabízí řadu umyvadel a dřezů pro speciální aplikace, jako je čištění předmětů, vylévání odpadních vod nebo praní textilií.

Úklidové výlevky

Speciální výlevky jsou určeny k likvidaci odpadních tekutin, vyprazdňování přenosných toalet a podobně.

Bezbariérová umyvadla

  • Hranaté bezbariérové umyvadlo bez otvorů pro uchopení, šířka 70 cm

Bezbariérová umyvadla Publica jsou vhodná do zdravotnických zařízení a domovů pečovatelských služeb pro imobilní osoby na invalidním vozíku. Umyvadla jsou vyrobená z kvalitního minerálního materiálu odolného vůči nárazu a poškrábání. Povrch umyvadla má antibakteriální úpravu.

Po bocích umyvadla mohou být ergonomicky tvarované výřezy, které slouží jako úchyty. Umyvadlo je vhodné kombinovat s podomítkovou zápachovou uzávěrkou, která poskytuje dostatek místa na nohy pod umyvadlem.

← Hranaté bezbariérové umyvadlo s otvory pro uchopění, šířka 70 cm