Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

GEBERIT SELNOVA SQUARE

MODERNÍ GEOMETRICKÉ TVARY V CENTRU POZORNOSTI

Produktová řada Geberit Selnova Square obsahuje různé modely klasických tvarů, které se harmonicky včlení do interiéru a ještě vás překvapí šikovnými detaily. Vaši novou koupelnu nebo rekonstrukci tak zvládnete jednoduše a za rozumnou cenu. Koupelna se bude lesknout v plné kráse, vybavená všemi moderními vymoženostmi.

koupelna Geberit Selnova Square v barvě ořech hickory

Toaleta Selnova Square

Bidet Selnova Square

Souprava nábytkového umyvadla a umyvadlové skříňky

Boční skříňka

Zrcadlová skříňka

Osvětlení nad zrcadlovou skříňkou

Klasická umyvadla a koupelnový nábytek

  • Umyvadlo a podumyvadlová skříňka ze série Selnova Square

Klíčovými designovými prvky koupelnového nábytku Selnova Square jsou čisté linie a jemně skosené hrany. Umyvadla se zužují směrem dolů a plynule navazují na skříňky pod nimi, které jsou nápadně odsazené dozadu. Toto řešení umocňuje štíhlý a odlehčený vzhled charakteristický pro celou sérii.

Toalety a bidety

  • toaleta a bidet Selnova Square

Design produktových řad Geberit Selnova a Geberit Selnova Square je důsledně uplatněn i u toalet a bidetů. Široká nabídka závěsných a stojících toalet nabízí řešení pro každou koupelnu – včetně nákladově efektivních rekonstrukcí bez složitých stavebních úprav.

Soupravy nábytkových umyvadel a umyvadlových skříněk

  • umyvadlo a podumyvadlová skříňka Selnova Square

Nová elegantní nábytková umyvadla Geberit Selnova Square kombinují strohý obdélníkový tvar s organicky tvarovanou mycí plochou. S umyvadlovými skříňkami a koupelnovým nábytkem tvoří dokonalý celek. Umyvadlové skříňky pro umyvadla s úzkým okrajem a k nim příslušné boční skříňky jsou v nabídce až ve čtyřech barvách – bílá s vysokým leskem, matná láva, světlý a tmavý hickory ořech.

Zrcadlové skříňky

  • zrcadlová skříňka Selnova Square

Praktické zrcadlové skříňky najdou uplatnění v každé koupelně. Ve spodní části se nachází praktická otevřená polička pro věci každodenní potřeby. Ke skříňce je možné přiobjednat osvětlení. Zrcadlové skříňky jsou v nabídce ve čtyřech barevných vyhotoveních.