Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

GEBERIT SELNOVA

KLASICKY NADČASOVÁ. PRO KAŽDOU KOUPELNU.

Koupelnová produktová řada Geberit Selnova je díky svým klasickým tvarům vhodnou volbou do jakékoliv koupelny. Geberit vsadil na jednoduchý a neokázalý design a zaměřil svou pozornost především na funkčnost. Série Selnova se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu a vysokou kvalitou, která je se značkou Geberit neodmyslitelně spjatá.

koupelna Geberit Selnova s umyvadlem a toaletou

Umyvadlo Geberit Selnova s oblým designem

Toaleta Geberit Selnova s hlubokým splachováním

Umyvadla Geberit Selnova

  • umyvadlo Geberit Selnova

Umyvadla Geberit Selnova vycházejí ze souměrné organické formy inspirované přírodou. Design série Geberit Selnova se vyznačuje zaoblenou geometrií s jemnými křivkami. Společným znakem umyvadel je měkce modelovaný vnitřní prostor a štíhlý okraj volně přecházející do prostorné platformy s otvorem pro baterii, která slouží jako odkládací místo.

Toalety a bidety Geberit Selnova

  • toaleta a bidet Geberit Selnova

WC mísy ze série Geberit Selnova mají rovněž klasické, měkké křivky. Abychom mohli nabídnout řešení pro rekonstrukci jakékoliv koupelny, jsou k dispozici jak závěsné, tak stojící modely, případně stojící WC s nadomítkovou nádržkou. Díky technologii Rimfree® bez splachovacího okraje je údržba toalet velmi snadná. V nabídce jsou také závěsné i stojící bidety ve stejném designu.

Součástí série Geberit Selnova jsou i pisoáry a nadomítkové nádržky na stojící WC.