Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Umyvadlové baterie Geberit

Špičkové řešení

Bezchybná montáž – nyní také pro nástěnné baterie

  • Nástěnné umyvadlové baterie Geberit Piave

Elegantní nástěnné baterie, čistá umyvadla a hodně prostoru pro umytí rukou. To jsou přesně ty kvality, které jsou při navrhování veřejných a poloveřejných sanitárních zařízení pro architekty a jejich klienty rozhodující. Důvod, kvůli kterému se nástěnné baterie navzdory svým zřejmým výhodám tak málo instalují, je poměrně banální – doposud neexistovalo prakticky žádné řešení pro jejich spolehlivé projektování a bezchybnou instalaci.

Modulární řešení a sofistikovaná instalace

  • Montážní prvek pro umyvadlové baterie Geberit Piave a Brenta

Nový modulární systém umyvadlových baterií Geberit představuje zajímavé řešení, které se vypořádává jak s obecnými nedostatky bezdotykových baterií, tak se specifickými problémy, které vznikají při projektování a montáži nástěnných baterií. S výjimkou infračerveného čidla jsou všechny elektronické části umístěny v oddělené funkční krabici. Ta je umístěná zcela odděleně a nenápadně pod umyvadlem a otvírá proto zcela nové možnosti designového ztvárnění baterií.

Nadčasový, elegantní design

  • Systém stojánkových umyvadlových baterií Geberit Brenta

Umyvadlové baterie Geberit Piave and Brenta, navržené v londýnském studiu Christoph Behling Design, mají neuvěřitelně štíhlý, nadčasový a elegantní tvar. Oba modely existují v nástěnné i stojánkové verzi v délkách 170 mm a 220 mm a lze je kombinovat prakticky s jakýmkoliv umyvadlem.

Elegantně tvarovaná těla baterií jsou vyrobena z pochromované mosazi. Inovativním prvkem je vyztužená plastová hadička, kterou je voda vedena z funkční krabice pod umyvadlem do provzdušňovače umístěného u výtoku z baterie. Tento způsob vedení vody zaručuje její bezvadnou hygienickou kvalitu.

Zátěžový provoz

  • Veřejné toalety vybavené systémem nástěnných umyvadlových baterií Geberit Brenta

Elektronické baterie se používají v sanitárních zařízeních veřejných a poloveřejných budov, jakými jsou například letiště, nákupní centra, školy a restaurace. Především v hojně navštěvovaných místech musí tyto baterie vydržet velký nápor včetně hrubého zacházení. Výběr správného řešení je zde proto pro spolehlivé fungování zařízení zvláště důležitý.

Široký sortiment pro všechny oblasti použití

  •  Nástěnná umyvadlová baterie Geberit Brenta napájená z vlastního generátoru

Umyvadlové baterie Geberit lze napájet ze sítě, z baterií nebo z vlastního nezávislého generátoru.

Oba modely si lze zakoupit se směšovačem nebo bez něho. Jejich kompaktní, leskle pochromované tělo nejen dobře vypadá, ale také se dobře udržuje v čistotě. Pro speciální aplikace, jako jsou decentrální zásobníkové ohřívače vody, jsou k dispozici samostatná systémová řešení.

Osvědčená klasika

  • Umyvadlové baterie Geberit typ 185/186
  • Umyvadlové baterie Geberit typ 87/88

Sortiment spolehlivých a odolných baterií pro veřejné toalety doplňují umyvadlové armatury Geberit typu 185/186 a 87/88. Tyto osvědčené klasické baterie jsou v nabídce jako elektronické modely s napájením ze sítě či z baterie nebo v hydraulické verzi. Jsou k dispozici se směšovačem nebo bez něj. Lesklý chromovaný povrch usnadňuje jejich čištění a poskytuje jim atraktivní vzhled. Pro speciální aplikace, jako jsou decentrální zásobníkové ohřívače vody, jsou k dispozici samostatná systémová řešení.