Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

ODSÁVÁNÍ ZÁPACHU GEBERIT DUOFRESH

SPOJENÍ TECHNOLOGIE A DESIGNU

NOVÉ

Čistý vzduch na toaletě

Nepříjemný zápach na toaletě je již minulostí. Celý mechanismus je diskrétně skrytý za ovládacím tlačítkem splachování. Odsávání je velmi tiché a neruší ani v noci.

Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh

  • Sigma30 a jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Nový systém Geberit DuoFresh odsává nepříjemný zápach přímo z WC mísy přes splachovací trubku. Takové řešení je mimořádně účinné, protože nedovolí zápachu rozšířit se po místnosti. Vzduch se potom pročistí v účinném voštinovém filtru a vrátí se zpět do místnosti. Určitě oceníte výhody tohoto systému v zimě, protože není zapotřebí tak často větrat a ztrácet tak drahocenné teplo. Odsávání se spouští automaticky pomocí pohybového senzoru a je aktivní jen po nevyhnutelně dlouhou dobu. Díky tomu je spotřeba energie minimální.

Komfortní funkce

  • ovládací tlačítko splachování Sigma50 s orientačním podsvícením

V noci zajisté oceníte komfort příjemného orientačního podsvícení, které se aktivuje automaticky a navede vás k toaletě. Nemusíte rozsvěcet a budit tak sebe i své blízké.

Součástí systému je i souprava na vhazování čisticích tyčinek DuoFresh, které se po vhození postupně rozpouštějí v nádržce, zabarvují splachovací vodu do modra, čistí mísu a uvolňují příjemnou vůni.

Montáž a údržba

  • Jednoduchá výměna tyčinky Geberit DuoFresh nebo voštinového filtru.

Montáž systému odsávání zápachu Geberit DuoFresh je jednoduchá. Systém je možné instalovat i dodatečně do již nainstalovaných a používaných nádržek. Podmínkou je připojení na elektrickou síť.

Promyšlený posuvný mechanismus umožňuje odsunutí tlačítka na jednu stranu. Tím se uživateli otevře pohodlný přístup k jednotce a může tak jednoduše vyměnit filtr anebo doplnit čisticí tyčinku DuoFresh.

K systému poskytujeme bezplatnou aplikaci Geberit Home, díky které si zákazník může nastavit fungování jednotky podle vlastních potřeb.

Kompatibilita

  • Geberit DuoFresh je kompatibilní s většinou ovládacích tlačítek Sigma.

Jednotku Geberit DuoFresh je možné nainstalovat do běžných nádržek Geberit Sigma. K jednotce se nemusí dokupovat žádná speciální tlačítka, protože ji můžete kombinovat s běžnými tlačítky Geberit Sigma (vyjma Sigma60, Sigma70 a elektronických tlačítek Sigma10 a Sigma80). Nezbytnou podmínkou je připojení k elektrické síti.

Nákres, jak funguje jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh.
Jednoduše přístupná jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh.

Jednoduchý přístup

Keramický voštinový filtr a souprava na vhazování tyčinek DuoFresh jsou jednoduše přístupné za tlačítkem splachování, které se odsune do strany.

Filtrace znečištěného vzduchu přes voštinový filtr v jednotce Geberit DuoFresh.

Filtrace vzduchu

Keramický voštinový filtr vzduch důkladně vyčistí. Tichý ventilátor vrátí čistý vzduch zpět do místnosti skrz průduchy za tlačítkem.

Jemné noční podsvícení jednotky Geberit DuoFresh.

Noční podsvícení

Součástí automatické jednotky je zabudované LED podsvícení. Jeho měkké světlo vás v noci navede přímo k toaletě. Světlo má zabudovaný snímač jasu, proto se rozsvítí jen ve tmě.

Odsávání

Nepříjemný zápach je odstraněný přímo v místě svého vzniku. Odsávání se spouští automaticky.