prostorově úsporná řešení pro vaši koupelnu

V koupelně není nikdy dost místa

Většina koupelen není tak velká, jako bychom chtěli. Geberit nabízí prostorově úspornou keramiku a koueplnovým nábytek s užitečnými funkcemi, které optimálně využívají dostupný prostor a ulehčují udržování pořádku.

Série Geberit Acanto

Přinášíme vám informace o produktech pro malé koupelny

  • Přizpůsobené řešení umyvadel pro malé koupelny nebo neforemné místnosti.
  • Koupelnový nábytek s malým přečníváním do prostoru a stále s dostatkemí míta pro kosmetiku a ručníky.
  • Tenké zrcadlové skříňky pro další úložný prostor.
  • WC keramika s malým přečníváním do prostoru pro volnost pohybu v úzkých koupelnových prostorech.

Řešení na míru do malých nebo neforemných koupelen

Je pro vás důležité mít prostor pro vše, co chcete uložit, aniž byste slevili z vkusu a designu? S designovou a sériovou rozmanitostí koupelnového nábytku Geberit to není žádný problém, protože jeho součástí jsou i dokonale padnoucí umyvadlové skříňky s dostatkem úložného prostoru pro úzká umyvadla a různé tvary umyvadel. To umožňuje proměnit i malé koupelny, koupelny pro hosty a pokoje s náročným dispozičním řešením na skutečné zázraky, které šetří místo.

Díky zrcadlům bude místost vypadat větší

Díky zrcadlům bude místnost vypadat větší

Zrcadla a zrcadlové skříňky jsou k dispozici ve velikostech odpovídajících mnoha umyvadlům a umyvadlům a nabízejí ideální řešení pro každou malou koupelnu. Poskytují vynikající osvětlení umyvadla a vytvářejí příjemné prostředí i v malých místnostech. A co víc, chytře umístěné zrcadlové plochy mohou místnost dokonce zvětšit. A nezapomínáme, že zrcadlové skříňky poskytují další úložný prostor.

WC s krátkám vyložením Místo se dá ušetřit i na toaletě

Série Geberit Acanto

S ohledem na to jsou k dispozici keramické pánve s menším výstupkem. Jsou o několik centimetrů kratší než běžné WC. Nástěnná řešení WC také dělají koupelnu vzdušnější a prostornější.

Různé koupelnové série Geberit nabízejí kompaktní modely WC.

Přečtěte si více o WC řešení

Všechny koupelnové série na jednom místě

Prostorově úsporná řešení technologie splachování

Geberit Monolith

Sanitární modul Geberit Monolith pro WC je velmi oblíbený. Veškerá sanitární technika, jako je nádržka, dvojité splachování a sifon, je umístěna v tomto tenkém, elegantním modulu. Prostorově úsporné řešení je ideální pro novostavby i rekonstrukce a obecně nevyžaduje žádné stavební úpravy.

Geberit Monolith