Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Napouštěcí a vypouštěcí ventily

Malá změna, velký účinek

Ventil pro všechny případy

  • Vypouštěcí a napouštěcí ventil Geberit

Nemusíte se zbavovat starší splachovací nádržky na omítku jen proto, že napouštěcí nebo vypouštěcí ventil je vadný nebo proto, že jejich spotřeba již neodpovídá současným standardům. Vždyť k dispozici jsou vhodné napouštěcí a vypouštěcí ventily Geberit nejen pro všechny starší splachovací nádržky pod omítku vyrobené po roce 1964, ale také pro nádržky na omítku a rovněž pro nádržky od mnohých výrobců sanitární keramiky.

Napouštěcí ventily typ 333 a 380

Zanesený nebo netěsný napouštěcí ventil může způsobit problémy se splachováním v keramických a plastových WC nádržkách.
Geberit vyvinul nové napouštěcí ventily, se kterými je možné vyměnit starý ventil za nový jednoduše a rychle. Tento mimořádně tichý ventil s optimalizovaným průtokem je navržený pro tlakový rozsah 0,1 až 10 barů a proto lze použít kdekoliv ve světě. Díky své osvědčené membránové technologii je výjimečně odolný proti nečistotám obsaženým ve vodě. Dvě závitové vsuvky 3/8" různých délek vyrobené z mosazi nebo plastu pokrývají všechny možné typy připojení dostupné na trhu.

Více informací v katalogu výrobků

Okamžitá úspora vody

  • Splachovací technologie Geberit s vypouštěcím a napouštěcím ventilem

Přestavba na úspornější systém splachování s nižší spotřebou vody může být provedena během okamžiku. Vzhledem k úspoře vody se investice zákazníkovi obvykle vrátí již po prvním roce používání. Výměnu lze provést bez většího znečištění a hluku.

Ventily jsou k dostání ve specializovaných prodejnách

  • Napouštěcí ventil Geberit a splachovací ventil jako náhradní díly pro splachovací nádržky

Vhodné napouštěcí a vypouštěcí ventily Geberit pro většinu nádržek najdete u vašeho místního prodejce instalatérských potřeb.