Výherní akce Spokojený zákazník důvěřuje originálu

sprchovací WC Geberit AquaClean Sela

Nakupte v síti prodejců v České republice v termínu od 1. 4. - 30. 11. 2021 jeden z akčních originálních produktů Geberit Duofix pro závěsné WC s kódovým označením 111.300.00.5, 111.364.00.5, 111.367.00.5, 111.355.00.5 a/nebo 111.319.00.5.

Zaregistrujte svůj nákup v souladu s Úplnými pravidly veřejné spotřebitelské výherní akce prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Hrajte o jednu z hlavních výher - 21x nejnovější model atraktivního sprchovacího WC Geberit AquaClean Sela v hodnotě 2021 EUR + DPH.

Pokud si k produktu Geberit Duofix navíc zakoupíte i závěsnou WC mísu značky Geberit, budete zařazeni i do slosování o 221 ostatních výher v hodnotě 21 EUR.

Přečtěte si podrobné znění pravidel veřejné spotřebitelské výherní akce Spokojený zákazník důvěřuje originálu  (, 183 KB ).

Oslovení*

Jméno*

Příjmení*

Ulice a číslo domu*

Poštovní směrovací číslo*

Město*

E-mail*

Telefonní číslo

VÝROBEK PŘIHLAŠOVANÝ DO AKCE

Zadejte, prosím, do okénka číslo:
1 - pokud registrujete Duofix
2 - pokud registrujete Duofix a WC mísu
3 - pokud registrujete WC mísu k již zaregistrovanému Duofixu

Zde, prosím, nahrajte doklad o nákupu (název souboru bez diakritiky):

Souhlasím, aby mě Geberit spol. s r.o. informoval o novinkách, akcích a marketingových nabídkách týkajících se koupelnových výrobků pomocí kontaktních údajů:

Osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa a telefonní číslo se zpracovávají za účelem přímého marketingu. Osobní údaje se zpracovávají na základě článku 6 odst. 1 písm. a) Nařízení GDPR. Osobní údaje budou uchovávány po dobu, dokud subjekt údajů neodvolá souhlas se zpracováním jeho osobních údajů. Osobní údaje budou postoupeny společnostem v rámci skupiny Geberit, jakož i poskytovatelům služeb třetích stran (např. Poštovní služby a poskytovatelé IT služeb). Osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu se mohou přenášet do mateřské společnosti Geberit ve Švýcarsku. Platí naše zásady ochrany osobních údajů.