Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

OK
Geberit Česká republika

Společnost Geberit

Lídr evropského trhu se sanitárními výrobky

Skupina Geberit je lídrem evropského sanitárního trhu s globální působností a velmi silnou lokální přítomností ve většině evropských zemí. Svým zákazníkům poskytuje unikátní přidanou hodnotu v oblasti sanitárních technologií a koupelnových zařizovacích předmětů.

Výrobní síť zahrnuje 35 závodů, z nichž šest se nachází mimo evropský kontinent. Vedení koncernu má své sídlo ve městě Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Geberit vykazuje roční čistý obrat ve výši 2,6 miliardy švýcarských franků a zaměstnává přes 12 000 lidí ve více než 40 zemích světa. Akcie Geberit jsou kótovány na švýcarské burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 jsou akcie Geberit součástí SMI (Swiss Market Index).

Geberit vytváří kvalitu života

  • Geberit vytváří udržitelnou kvalitu života

Udržitelnost je součástí naší identity po celá desetiletí. Tento přístup prospívá nejen životnímu prostředí, ale celé společnosti včetně našich zákazníků a partnerů, zaměstnanců a také akcionářů.

Například ve formě výrobků šetřících vodu, nových logistických řešení nebo energeticky účinných výrobních závodů a školení odpovědnosti. Navštivte webovou stránku koncernu Geberit a zjistěte, jaký dopad má udržitelné myšlení a jednání na všechny aspekty našeho každodenního života.