Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít

Geberit Česká republika

GEBERIT SESTRA

Plochá sprchová vanička

Geberit Sestra
  • Sprchová vanička Geberit Sestra - hřebenové sítko pod decentní krytkou

Bezchybná hygiena

Nová plochá sprchová vanička Sestra je zárukou nejlepší hygieny. Voda je ze sprchového koutu odváděna decentním precizně zpracovaným kanálkem. Ten má ve střední části umístěnou krytku, pod kterou je v dobře přístupném místě hřebenové sítko, které zachytí vlasy a jiné nečistoty.

  • Sprchová vanička Geberit Sestra v barvě grafit

BEZPEČNÝ POVRCH PŘÍJEMNÝ NA DOTEK

Povrch vaničky je vyrobený z odolného vysoce kvalitního litého kamene. Texturovaný povrch je příjemný na dotek a má výborné protiskluzové vlastnosti, které zvyšují bezpečnost při pohybu ve sprše. Sprchová vanička Sestra překvapí odtokem, který je jednoduchý, elegantní a perfektně lícuje s povrchem vaničky. Výsledkem je jedinečná kombinace atraktivního designu a funkčnosti.

FLEXIBILNÍ VYUŽITÍ

Odtok je vybavený zápachovou uzávěrkou s obzvlášť plochou konstrukcí a proto je ideální i pro podlahy s nízkou konstrukční výškou. Plochá sprchová vanička Sestra může být díky své jedinečné konstrukci osazená i v úrovni podlahy.