Lepší koupelny, lepší život Když se funkce setká se stylem

Naším cílem je trvale zvyšovat kvalitu života našich zákazníků pomocí inovativních sanitárních výrobků. Co si za tím můžete představit? To závisí na tom, co je pro vás důležité – může to být design, čistota, praktičnost, více místa, pohodlí nebo třeba bezbariérový přístup. Všechny naše produkty byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly určitým potřebám zákazníků a ukazovaly, jak příjemná může být dokonalá souhra nadčasové estetiky a užitečných funkcí. Mezi výrobky Geberit najdete vše, co potřebujete k vytvoření vlastní wellness oázy, která bude zařízená přesně ve vašem stylu.

Skutečná přidaná hodnota pro vyšší kvalitu života v koupelně, kde se budete cítit příjemně každý den.

Náš příslib Najdete v každém výrobku Geberit

Inovace

Již od roku 1847 formujeme odvětví sanitárních technologií prostřednictvím našich inovací a určujeme trendy v této oblasti.

Odbornost

Zkušenosti a znalosti jsou základem všeho, co děláme, a sdílíme je s profesionály na celém světě.

Spolehlivost

Vytváříme spolehlivé, odolné systémy s produkty, které zohledňují celý životní cyklus.

Udržitelnost

Podporujeme principy zelených budov našimi ekologickými řešeními, která šetří zdroje.

Vaše požadavky CO JE PRO VÁS V KOUPELNĚ OPRAVDU DŮLEŽITÉ?

Podle průzkumu provedeného mezi evropskými zákazníky patří mezi nejdůležitější faktory v koupelně čistota, praktičnost, pohodlí, optimalizace prostoru, design a bezbariérový přístup. Naše produkty naštěstí splňují všechny tyto požadavky.

Objevte technologie a výrobky, se kterými dokážete proměnit vaši koupelnu ve skutečnou oázu pohody.

Čistota

Čistá koupelna
Šikovné výrobky, na kterých neulpívá špína a které se jednoduše čistí – pro ty, kteří chtějí čas strávený úklidem snížit na minimum. Máte pocit, že trávíte příliš mnoho volného času úklidem koupelny? Také vás rozčiluje, že musíte neustále řešit obtížně přístupné rohy, nepraktické povrchy a nevhodně umístěné úchytky? Proto vyvíjíme řešení, která předcházejí hromadění nečistot a zkracují čas strávený úklidem.

3 řešení pro větší čistotu

Více inovativních řešení

Koupelnová série Geberit iCon
Vyberte informativní bod na obrázku

Najděte svůj showroom Koupelnové série a výrobky Geberit

Upozorňujeme, že společnost Geberit bohužel nemůže zaručit, že všechny uvedené koupelnové série jsou momentálně vystaveny v daném showroomu, protože tyto se mohou měnit. Pro jistotu doporučujeme vždy před návštěvou kontaktovat vámi vybraný showroom. Děkujeme za pochopení.