Čistá estetika

Geberit AquaClean Sela – a shower toilet of the next generation

Sprchovací WC vynalezl švýcarský rodák Hans Maurer koncem 50. let 20. stoleti. Na začátku byly velké, objemné a okamžitě rozeznatelné jako něco nevyzpytatelného. I neznalým problematiky bylo okamžitě zřejmé, že musí mít dodatečné funkce, ať už to byly jakékoliv.

Dnes, přibližně 60 let od uvedení prvního modelu, jsou objemné tvary a viditelné přípojky minulostí. Umožnily to dva faktory: první, že řídící technologie zabírá mnohem méně prostoru, protože se elektronika výrazně zmenšila. Druhý, že lidé začali více premýšlet o instalaci a designu, zejména co se týká koupelen. Středobodem pozornosti je teď nadčasový, elegantní design a integrovaná technologie. Dokonce i elektrické a vodovodní přípojky jsou ve sprchovacích toaletách zakomponované tak, že pro uživatele nejsou vůbec viditelné. Na první pohled dnes sprchovací toalety vypadají skoro stejně jako běžné toalety, odlišují se vyjímečnými funkcemi, jako je sprchovací funkce, sušení, WC sedátko s ohříváním nebo odsávání zápachu.

Koupelnové výrobky

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.