Skvrny v koupelně Čistící prostředky na WC

Skvrny v koupelně? Geberit zná odpověď. Marianne Krüger, vedoucí chemické laboratoře, vysvětluje, jak se v koupelně můžou objevit nevzhledné skvrny od čisticích prostředků na WC a jak jim předcházet.

Tyto speciální čisticí prostředky se smí používat pouze v záchodové míse. Pokud se nakonec dostanou na plastové části toalety, musí být vždy rychle setřeny vlhkým hadříkem nebo houbičkou, aby se zabránilo tvorbě skvrn.

Více ze série “Skvrny v koupelně? Geberit zná odpověď“:

Část 1: Skvrny v koupelně od barev na vlasy a odbarvovačů
Část 2: Skvrny v koupelně od hygienických výrobků a koupelnových čisticích prostředků
Část 3: Skvrny v koupelně od laku a odlakovače
Část 4: Skrvny v koupelně, usazeniny a vodní kámen

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Koupelnové výrobky

Buďte s námi vždy v obraze

obrázky na téma Tipy a rady Geberit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost