Bezpečnostní madla vedle toalety jsou tam, kde je potřebujete

Bezpečnostní mado vedle toalety je velmi užitečné - a to nejen pro ty, kteří mají fyzické znevýhodnění. Takováto madla jsou často vnímaná jako poměrně nepřitažlivé příslušenství, proto se v soukromých koupelnách často nevyskytují. Tento postoj se rychle změní, když začnete být na těchto madlech závislí, abyste se při vstávání mohli podepřít. Není to jen věc stárnutí, stačí si vymknout kotník.

Support handles on a WC must be stable

Plánujte dopředu a ušetříte peníze

Nenechte se zmást představou, že bezpečnostní madlo půjde snadno namontovat až ve chvíli, když ho budete potřebovat. Pokud nebyly připravené prvky na pevné ukotvení do předstěnové konsktrukce už během stavby, nepůjde to. Instalační prvky nepodporují jen keramiku. Se správnými montážními deskami nabízí také potřebnou stabilitu na připevnění bezpečnostních madel. Dobré ukotvení je základ, protože bezpečnostní madlo musí být schopné unést dočasnou zátěž až 100 kg, když se do ní uživatel zapře celou svou váhou.

Správný instalační systém vše ulehčí

Už při výstavbě koupeny je dobré zainvestovat a vybrat si instalační systém s přídavnými deskami na uchycení podpěr a držadel. Bez těchto desek by následná instalace jednoduchých bezpečnostních madel byla pravděpodobně nákladná a složitá. Obkladačky a panely samy o sobě neposkytují dostatečně stabilní ukotvení pro bezpečnostní madla a rukověti, takže nemohou nabídnout bezpečnou oporu uživateli koupelny. Stručně řečeno, výběr správného instalačního prvku znamená, že dodatečná montáž v pozdějším termínu vás nebude stát nemalé náklady na rekonstrukci a půjde udělat kdykoliv bez problémů a s minimálním úsilím.

Abyste si byli jistí, že jste našli to správné řešení, důrazně doporučujeme, abyste se nejdříve domluvili s důvěryhodným instalatérem.

Neomezená mobilita

NIC NEZMEŠKEJTE

Four images of the Geberit Stories

Přihlaste se na odběr našeho newsletteu a nezmeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datumech a další zprávy o čistotě, optimalizace prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelny.

Subscribe to our newsletter

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.