Když jsou pachy nežádoucí

Unpleasant air in the bathroom? It doesn’t have to be like this

Je čas večeře. Rodina netrpělivě čeká u jídelního stolu, vyzbrojená noži a vidličkami. Není pochyb o tom, že máma zase připravila další vynikající jídlo, ale zatím je záhadou, jaké. Vůni z kuchyně nikdo necítil, protože bylo spuštěno odsávání v digestoři a byly zavřené dveře. Zdá se, že máma to členům rodiny neustále musí připomínat!

V koupelně je situace velmi podobná. Ačkoliv je v této místnosti všeobecně velmi svěže a čisto, příležitostně tady můžou na jistou chvíli zůstat zavřené poměrně nepříjemné pachy. Už jistý čas se v koupelnách používají na boj s tímto problémem zápachové filtry, které fungují na podobném principu jako digestoř. Tyto filtry však, naštěstí, pracují více potichu než digestoře. Namísto odsávání pachů z vaření odstraňují nepříjemný zápach z toalety přímo u zdroje, v keramické mísy toalety. Výsledkem je opět příjemně svěží vůně v koupelně.

Malá rada: na to, aby jednotka na odsávaní zápachu fungovala co nejlépe, je třeba filtr pravidelně vyměňovat (to platí stejně pro kuchyň i koupelnu).

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.