Malá podladhová plocha. Co teď?

Sketch of a bathroom floor plan

Studie ukazují, že koupelna je jedním z neoblíbenějších míst, kde lidé vypínají a dobíjejí baterky. Avšak ukazují také, že podlahová plocha průměrné koupelny není ani 7 metrů čtverečních. To znamená, že je tam sotva prostor na základní věci. Znamená to, že se musíte rozloučit s koupelnou snů? Ne. I když vaše koupelna nedosahuje rozměrů koupelny v časopisech, vždy se najdou způsoby a prostředky, jak vytvořit pocit prostoru a pohodlí.

Trik je omezit prvky na čistě funkční minimum a skrýt ostatní prvky, jako jsou nádržka, zápachová uzávěrka apod. Toho dosáhnete použitím instalačních stěn s poloviční výškou nebo výškou místnosti, které nejen skryjí tuto technologii, ale slouží i jako dělící prvky místnosti, poskytují přehledný vzhled a vytváří určitý pocit pohodlí. Například je možné navrhout pohodlnou sanitární jednotku, ve které se dá relaxovat, i když je prostor nedostatkovým prvkem. Nepříjdete o žádný prostor, právě naopak, závěsná toaleta je namontovaná na přední straně, co vede k obzvlášť příjemnému vzhledu.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.