WC pro každou věkovou skupinu

WC často dostávají příliš malou pozornost. Přesto však představují základní součást koupelny a hrají důležitou roli pro každou věkovou skupinu. Moderní řešení WC, jako jsou sprchovací WC, zjednodušují náš každodenní život a pomáhají zajistit optimální čištění genitální oblasti pro všechny věkové kategorie

Sprchovaci toalety snižují úroveň dohledu na děti

Sprchovací WC pro bezdotykovou očisti

Koupelna přiměřená věku by měla být pohodlná, bezpečná a použitelná bez nutnosti pomoci. WC s integrovanou sprchovací funkcí-kombinace toalety a bidetu-je užitečnou funkcí bezbariérové koupelny. Jak lidé stárnou a jejich mobilita se začíná omezovat, nepříjemné pohyby spojené s osobní očistou ztěžují život. U sprchovacího WC se integrovaná sprcha vysune stisknutím tlačítka a důkladně a šetrně očistí vodou. To vede k větší samostatnosti a nezávislosti v každodenním životě starších lidí.

Moderní WC řešení pro bezbariérovou koupelnu

Výhody technologie toalet vynalezené v již 60. letech minulého století nejsou v žádném případě jen pro starší lidi. Voda je pro všechny věkové skupiny nejlepší způsob, jak se důkladně a šetrně očistit. Čím více jsou intimní partie podrážděny třením toaletního papíru, tím větší je riziko podráždění pokožky, alergií a ekzémů. Se sprchovacím WC může každá věková skupina zažít zcela nový pocit čistoty. Moderní technologie zároveň představují zajímavý způsob, jak se děti mohou vypořádat s čištěním vlastního zadečku. Malá toaletní stolička před sprchovým záchodem pomáhá malým dostat se do sedu.

Osobní nastavení ve sprchovacím WC, aby vyhovovalo všem požadavkům

Sprchovací WC má různá nastavení, která si lze individuálně definovat. Na základě výšky, si například každý může nastavit, jak daleko by se mělo sprchovací rameno vysunout. Tím je zajištěno, že pouze oblasti, které mají být očištěny, skutečně budou. Osobní uživatelské profily lze uložit a kdykoliv vyvolat stiskem tlačítka.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Buďte s námi vždy v obraze

Čtyři obrázky Geberit tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost