Recyklujte a proměňte staré předměty v nové trendy prvky

Proměnit staré v nové - to je trik, jak vylepšit vaši koupelnu. Jak lze pomocí pár nenáročných triků z nepotřebných předmětů vytvořit jedinečné, ale užitečné předměty, které vaší koupelně dodají osobitý ráz? Zde je několik návrhů.

Speciální dřevěný držák toaletního papíru
Koupelna VariForm s držákem na ručníky z dřevěného žebříku

Pro vytvoření jiné atmosféry v koupelně nemusíte vždy renovovat celou místnost. Někdy může i ta nejmenší změna přinést zásadní změnu! Několik drobností, jako jsou například nové dekorativní předměty, může stačit k tomu, aby vaše koupelna dostala nový vzhled.

V posledních letech zaznamenal trend “recyklace“ - redesign předmětů, které už přežily svou původní funkci, aby drobnými úpravami poskytly novou funkci a možná i jiný styl - nárůst popularity ve všech oblastech domácnosti. To vysvětluje, proč i jednoduchá EUR paleta nyní zdobí moderní domy v podobě konferenčních stolků nebo rámů postelí.

Z takových kreativních řešení mohou těžit také koupelny. Proč nezkusit využít starý žebřík jako stojan na ručníky nebo věšák na oblečení? Starý koš zase můžete zkusit proměnit ve stylový koš na prádlo.

“Udělej si sám“ ve své koupelně

Předměty, s nimiž se nemůžeme rozloučit a z nichž lze vytvořit speciální designové prvky, také podporují myšlenku udržitelnosti. Například stará židle, která již není vhodná do jídelny, může v koupelně i nadále fungovat jako stylový věšák na oblečení. Mimochodem: smirkový (brusný) papír, barva a bezbarvý lak nebo dřevěný vosk můžou během okamžiku proměnit mnoho starých dřevěných předmětů.

Další příklady praktické recyklace předmětů do koupelny:

  • zavařovací sklenice přeměněná v dávkovač tekutého mýdla
  • nový nátěr bedýnek na ovoce vytvoří další místo pro ručníky
  • prázdné lahve, sklenice a jiné nádoby poslouží jako krásné a originální vázy

Kreativitě se meze nekladou - tak si předměty, které plánujete vyhodit, můžou najít cestu zpět do vaší koupelny.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Koupelnové výrobky

Buďte s námi vždy v obraze

Obrázky na téma Tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost