Skvrny v koupelně vápenaté a silikátové usazeniny

Skvrny v koupelně? Geberit zná odpověď. Marianne Krüger, senior odbornice v chemickém průmyslu, vysvětluje, jak se v koupelně můžou objevit nevzhledné skvrny od vápenatých a silikátových usazenin, jak je odstranit a také jak jim předcházet.

Když používáme prostředky na odstranění tzv. vodního kamene, které často obsahují kyseliny (například kyselinu chlorovodíkovou), musíme vždy dodržovat doporučenou dobu působení a následně povrch opláchnout dostatečným množstvím vody. Pravidelným otíráním mokrých vodovodních baterií hadříkem z mikrovlákna můžete vzniku takovýchto skvrn zabránit.


Více ze série “Skvrny v koupelně? Geberit zná odpověď“:

Část 1: Skvrny v koupelně od barev na vlasy a odbarvovačů
Část 2: Skvrny v koupelně od hygienických výrobků a koupelnových čisticích prostředků
Část 3: Skvrny v koupelně od laku a odlakovače

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Koupelnové výrobky

Buďte s námi vždy v obraze

Obrázky na téma Tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost