SKVRNY V KOUPELNĚ OD LAKU A ODLAKOVAČE

Skvrny v koupelně? Geberit má odpovědi. Marianne Krüger, senior odbornice v chemickém průmyslu, vysvětluje nepěkné skvrny, které se mohou v koupelně objevovat od laků na nehty a odlakovačů a jak jim předcházet.

Lak na nehty a odlakovač na nehty obsahují rozpouštědla, jako je aceton, který může poškodit povrchy a povrchové úpravy různych materiálů včetně plastů. Marianne Krüger vám poskytne několik rád, jak tomu zabránit a co dělat, když v koupelně vylijete lak nebo odlakovač.

Chcete zjistit více o skvrnách v koupelně? Geberit má odpovědi:

Část 1: Skvrny od barev na vlasy a odbarvovačů
Část 2: Skvrny v koupelně od hygienických výrobků a čisticích prostředků

Buďte s námi vždy v obraze

ikona newsletteru

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Koupelnové výrobky

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.