Už žádný chlad v koupelně

žena třesoucí se zimou ve sprše

Vkročením do příjemně teplé koupeny se váš den skvěle nastartuje.

Když je chlad váš první pocit po probuzení, těžko se vám vstává. Chladný pokoj nebo studená dlážděná podlaha navodí velmi nepříjemný pocit, když jste ješte stále v polospánku - a to platí nejvíce v koupelně, protože tam většina z nás směřuje hned po probuzení.

Tady je nělik rad, které vám pomohu zajistit, aby vaše koupelna poskytla příjemný start do nového dne.

Jak udržet pocit tepla

Studie ukazují, že teplota v kupelně by měla být minimálě 23 stupňů, abychom se během utírání přestali třást. Pro dosažení této teploty je k dispozici několik možných zdrojů tepla. Podlahové vytápění, radiátory a vyhřívaná WC sedátka, která je dnes možné aktivovat jediným stlačením tlačítka, díky tomu se pak během několika sekund vytvoří příjemný pocit tepla.

Když hledáte něco měkčího pod nohy, pořiďte si koupelnový kobereček, který umísíte k umyvadlu. Vaše koupelna bude tak útulnější a i na pohled hezčí.

Mimochodem: Věděli jste, že zrcadla jsou k dispozici i s funkcí vyhřívání? To však není určené na vytápění místnosti - jedná se o velmi praktickou funkci proti zamlžování, takže při pohledu do zrcadla po horké sprše uvidíte svůj odraz a nikoli zamlžený obrys.

Tip: Správné doplňky, jako jsou ručníky v teplých barvách, nebo rostliny, mohou ještě více zútulnit vaši koupelnu. Kombinace vizuálních prvků s příjemnými vůněmi také zaručí, že vaše koupelna bude teplé a útulné místo.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

Buďte s námi vždy v obraze

ikona newsletteru

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost