Proč zvolit vanu?

vana na louce

Trend je jasný: sprchy, obzvlášť sprchy v úrovni podlahy, zvítězily nad starými dobrými vanami. Vany ztratily přízeň veřejnosti téměř do té míry, do jaké se sprchy vyšplhaly na stupnici oblíbenosti.

A přesto, že jiné sanitání výrobky v porovnání s vanou blednou, vana představuje oázu pokoje a nejčistější podobu osobní hygieny. Konečně i Kleopatra se v mléku koupala a ne sprchovala!

Pro ty, kteří se nejmenují Kleopatra a kteří mají jen jednu koupelnu, je klasická vana se sprchovací hlavicí a závěsem tou nejlepší volbou. Jestli máte o něco více prostoru, nemusíte si vybírat, můžete mít i samostatně stojící vanu.

Ale buďte rozumní: nedovolte, aby vás prostor navíc zlákal na výběr větší vany. Není náhoda, že běžná velikost vany je všeobecně 175 cm na 70 nebo 75 cm. Důvodem je, že vana by měla mít tú správnou velikost pro vaše tělo a dokonale vám sednout.

Je třeba zohlednit ještě jeden detail, který se z dlouhodobého hlediska ukáže jako velmi důležitý: systém ovládaní odtoku. Když si sednete do vany, abyste si ji vyzkoušeli (čož je stejně důležité, jako vyzkoušet si nové boty), ujistěte se, že vám systém ovládaní odtoku nevadí, protože by to mohlo zkazit celý zážitek z koupele.


Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.