Čtyři tipy pro více luxusu v koupelně

Naše pracovní a sokromé životy ovládá stres a neustále někam spěcháme. Během jednoho setkání už organizujeme další setkání a když si večer sedneme, abychom se podívali na film, současně procházíme novinky na Istagramu. Je čas na chvíli vypnout. Kde se to dá udělat lépe, než v uvolňující atmosféře koupelny?

koupelna Geberit - vaše domácí wellness

Tip č. 1 - Kvalitní koupelnový nábytek

Kvalitní, vizuálně atraktivní design koupelny je základem příjemné atmosféry. Když jsou všechny detaily správně, interiér koupelny zabezpečí, že svůj den začnete správně a rádi se budete večer vracet domů. Atraktivní úložná řešení nabízejí maximální praktičnost a přemění i malé koupelny na oázu pokoje.

Tip č. 2 - Sprchovací toaleta

Toaleta je běžný předmět, který používáme každý den a nezamýšlíme se nad tím. Sprchovací toaleta je však mnohem víc než běžný praktický předmět, protože při všech výhodách nabízí úplně nový pocit čistoty a svěžesti. Z každé návštěvy toalety se stává cenná příležitost na chvilku blaha.

Tip č. 3 - Zrcadla s vyhříváním

Představte si, že jste právě ráno vyšli z příjemné horké sprchy a stojíte u umyvadla, abyste se oholili nebo si udělali make-up, ale zrcadlo je celé orosené. Mohli byste ho vysušit fénem nebo utřít, ale to chce čas a námahu. Jestli chcete zabránit orosení zrcadla, když se sprchujete, potřebujete zrcadlo s vyhříváním.

Tip č. 4 - Příslušenství

Pěkného prostředí v koupelně se dá dosáhnout pár prvky: světlem svíček, příjemnou vůní, jemným zvukem nebo květinami a rostlinami, které vaši koupelnu přemění na prostor evokujíci blaho.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.