Šikovné funkce,které vám usnadní život

Budete překvapeni, kolik užitečných výrobků s chytrými funkcemi Geberit nabízí. Ať už potřebujete v koupelně více úložného prostoru, dbáte na dokonalou hygienu nebo chcete vždy čerstvý vzduch - Geberit nabízí skutečnou přidanou hodnotu do každé koupelny.

Najděte showroomve vašem okolí

zákazníci v showroomu Geberit

Návštěva koupelnového showroomu je dokonalým způsobem, jak si prohlédnout koupelnové série Geberit naživo, získat dobré rady od zkušených odborníků a zblízka si prohlédnout výhody výrobků Geberit. “Design Meets Function“ - název mluví za vše. Prohlédněte si naše výrobky sami a vyzkoušejte jejich inspirativní design a šikovné funkce. S našimi výrobky se každá návštěva koupelny stává něčím výjimečným.

Dbáme na to, aby byly splněny požadavky našich zákazníků. Bez ohledu na to, jestli je pro vás důležitá čistota, praktičnost, pohodlí, optimalizace prostoru, design nebo univerzálnost, máme v nabídce ty správné produkty.

Najít showroom s výrobky Geberit

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové produkty