Geberit DuoFresh Jednotka na odsávání zápachu

Nežádoucí pachy v koupelně jsou častým problémem. Každý z nás má své cesty, jak se jich zbavit - od zapálení vonných tyčinek, přes použití osvěžovače vzduchu, po jednoduché otevření okna. Málokdy se pozastavíme a zamyslíme nad tím, jak velkou roli hrají pachy v našem běžném životě. Dokonce i nejslabší pach vyvolá reakci, což znamená, že náš mozek spojuje svěží vůně s příjemnými pocity.

Zatím co osvěžovače vzduchu dočasně pachy maskují a skrz otevřené okno vniká dovnitř studený vzduch, jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh funguje bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jednotka na odsávání zápachu je výhodná v mnoha směrech. Vzduch se odsává přímo z keramické mísy a vrací se zpět do místnosti až po vyčištění ve voštinovém filtru. Jednotka DuoFresh se dá snadno nainstalovat do nádržky Geberit Sigma a kombinovat prakticky s téměř všemi tlačítky ze sortimentu Sigma.

Jednotka Geberit DuoFresh nejen odstraňuje nepříjemné pachy, ale nabízí celou řadu dalších inteligentních funkcí. Například volitelný integrovaný senzor detekuje, dyž se někdo k toaletě přiblíží a automaticky aktivuje spuštění odsávání. Sám se také po nějaké době vypne. Orientační LED podsvícení se v noci zapne a navede vás přímo k toaletě.

Geberit Sigma50 actuator plate

Dostatek čerstvého vzduchu s malým úsilím při instalaci

Chtěli jste si užít výhody WC bez zápachu, ale nechtěli jste se trápit s rozsáhlou rekonstrukcí? Nebo zrovna plánujete novou koupelnu? V obou případech je Geberit DuoFresh to správné řešení.

K ovládacím tlačítkům splachování

PŘEDPOKLADY

  • Přípojka 230 V
  • Podomítková splachovací nádržka Geberit Sigma
  • S modulem DuoFresh se dají kombinovat tato ovládací tlačítka splachování: Sigma01, Sigma10, Sigma20, Sigma21, Sigma30 a Sigma50

VAŠE VÝHODY

  • S výjimkou transformátoru se všechny součásti instalují přes servisní otvor nádržky. V souladu s předpisy je transformátor uložen jinde, např. v podomítkové skříňce se servisním otvorem.
  • Díky speciálnímu mechanismu se dá ovládací tlačítko snadno odsunout do strany, což ulehžuje výměnu spotřebního materiálu (např. filtru).
  • Vložka na čisticí tyčinky do nádržky je na snadno přístupném místě za ovládacím tlačítkem.
  • Délka a intenzita orientačního světla se dá nastavit v aplikaci

Koupelnové výrobky

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.